Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Den e i  bra skick
Den e i  bra skick - 89 Den e i  bra skick - 90

Den e i bra skick

Storlek: 110_116
Märke: Kappahl
Färg: Vinröd

20 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Väldigt bra

Robin
Robin
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Den e i bra skick  - Väldigt bra
De e i bra skick  - Den e bra
Gant tröja bra skick - Bra skick inga fel
Har haft den ett tag men den är fortfarande i väldigt bra skick. - Hugo Boss Storlek: M Färg: Svart med Guld
Lila tröja i bra skick - Riktigt bra skick lila tröja säljer för det inte är min stil.
Grå hoodie i bra skick - Säljer en grå hoodie i bra skick. Den är perfekt för vardagsbruk och har en normal passform. Hoodien är gjort av lent bollum skulle jag gissa på men osäker
Dessa två tröjor i bra skick för 600  - Tjena jag säljer dessa två Hugo boss tröjor me tanke på att ja inte andvänder dem längre men båda tröjorna är i ett riktigt bra skick. 600 för båda
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Mörkblå långärmad topp Gina Tricot - Säljer en mörkblå långärmad topp från Gina Tricot i storlek XS. Toppen är tight och har en croppad passform med lätt utsvängda ärmslut. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt att styla med jeans eller kjol. Snygg och enkel design som funkar året runt. Använt väldigt få gånger. Har fått en liten gul fläck längst ut på armen men man tänker inte på den
Ljusrosa fluffig kofta - Supermjuk och oversized ljusrosa kofta med v-ringning och långa ärmar. Koftan har en enkel och stilren design, perfekt att slänga på sig över en topp. Materialet ser ut att vara fluffigt och mysigt.
Hollister zip med foder  - En zip från Hollister i storlek XXS. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Otherstories kofta - Säljer denna superfina eftertraktade koftan från other stories! Säljer då den tyvärr inte kommer till användning, den är i jättebra skick i storlek s. Kom gärna med egna prisförslag eller köp direkt. (första bilen är lånad)
Beige stickad kofta från  - Mysig beige stickad kofta storlek xs/s
Beige Turtleneck från H&M - Såå fin beige polo tröja från H&Ms premium kollektion. Jättefint skick väldigt sparsamt använd🤍🤍
Virala Zara tröjan med spetsdetaljer - Helt ny. Storleken är M men passar S-M.