Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Grå hoodie
Grå hoodie - 89 Grå hoodie - 90 Grå hoodie - 91

Grå hoodie

Storlek: S
Märke: Kappahl

40 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Grå hoodie dm för mer info

Thilda
Thilda
(4)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grå hoodie med tryck - Grå hoodie med dragkedja från Kappahl. Stora vita tryck med svart text både fram och bak, där det står bland annat 'Urban District' och flera ord på ryggen. Trycket på bröstet har det blivit lite sprickor i. Tröjan har huva, fickor och ribbade muddar. Perfekt för en streetinspirerad look.
Grå hoodie - Säljer en bekväm grå hoodie med långa ärmar och en klassisk huva. Perfekt för en avslappnad stil. Passar bra till jeans eller mjukisbyxor.
Grå Kappa hoodie - Säljer en grå hoodie från Kappa
Grå hoodie  - Säljer en enkel och stilren grå hoodie från Be Noisy. Tröjan har huva, magficka och svart broderad text på huvan. Perfekt för en avslappnad look.
Grå hoodie från Kappa - Säljer en grå hoodie från Kappa med svart band och logga på bröstet. Tröjan har långa ärmar och en klassisk huva. Perfekt för en avslappnad stil.
Grå hoodie från Kappa - Säljer en grå hoodie från Kappa i bra skick. Den har en dragkedja framtill och en klassisk känguruficka. Perfekt för höst och vår, med en bekväm passform och långa ärmar. Huvan har dragsko för justering. Perfekt för en avslappnad stil!
Grå hoodie från Kappahl - Säljer en enkel grå hoodie från Kappahl i storlek 158/164. Tröjan har en stor ficka framtill och huva. Perfekt för en avslappnad stil och passar till det mesta.
Grå hoodie från Kappa - Säljer en stilren grå hoodie från Kappa med dragkedja och huva. Perfekt för en avslappnad look. Den har långa ärmar och praktiska fickor framtill. Passar bra till både vardag och träning.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Orange/korall stickad kofta - Slutsåld viral kofta från weekday (monki) med lapp kvar! Storleken är M för att få den lite större (sitter bra på mig som brukar ha S)  Köp gärna direkt!
Rosa sportjacka med dragkedja - Lululemon define jacket ❣️söt rosa/ lite mot de lila hållet i färg. Säljer pga att jag inte andvönder längre. Lite nopprig som ni ser vid handleden, ingen ting som märks annars bra stick. Storlek US 4 ☺️
stickad polotröja - så fin stickad polotröja från zara!! knappt använd 💗💗
🎸💋 Zadig & Voltaire polotröja – vinröd - nygg och edgy polotröja från Zadig & Voltaire i vinröd färg med vit text “KISS” framtill. Coola svarta knappar på ena axeln som ger en unik och trendig detalj. Perfekt statement-plagg för höst och vinter. Köpt i Paris för ca 1,5 år sedan för 1600kr. Passar S.  ✔ Bra skick ✔ Mjuk och skön kvalitet ✔ Trendig design med ikonisk Z&V-känsla ✔ Lätt att styla till både jeans och kjol  Ett måste för dig som gillar fransk rock-chic och plagg som sticker ut ✨
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek XS. Koftan har djup v-ringning, stora knappar framtill och två fickor. Perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Stickad tröja - nougat - Slutsåld!! Aldrig använd, prislapp kvar. Storlek 34. Material: 78% alpackaull,19%polyamid,3%elastan
Grå kofta med rosa kant - Säljer en tunn, grå kofta med långa ärmar och knäppning framtill. Koftan har ljusrosa kant längs knäppningen, halsringningen och nederkanten. Perfekt att slänga över ett linne för en chill look. Pris kan diskuteras!🔥🩷