Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Grå fleecejacka från Lacoste
Grå fleecejacka från Lacoste - 0 Grå fleecejacka från Lacoste - 1

Grå fleecejacka från Lacoste

Storlek: M
Märke: Lacoste
Färg: Grå
Skick: Bra skick

550 SEK

Frakt från 53 SEK
Beskrivning

Säljer en grå fleecejacka från Lacoste i storlek M. Jackan har hel dragkedja framtill, två fickor med dragkedja och en liten Lacoste-logga på bröstet. Insidan är fodrad med mjuk teddyfleece som håller dig varm under kyliga dagar.

Samuel Andersson
Samuel Andersson
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grå sweatshirt från Lacoste - Säljer en klassisk grå sweatshirt från Lacoste med rund hals och det ikoniska krokodilmärket på bröstet. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad stil.
Grå sweatshirt från Lacoste - Klassisk grå sweatshirt från Lacoste med rund halsringning och den ikoniska gröna krokodilloggan broderad på bröstet. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant samt en relaxed passform. Perfekt för en chill och stilren look. Helt ny oanvänd!
Grå sweatshirt från Lacoste - Lacoste grå crewneck – storlek M, mycket fint skick Säljer en stilren och tidlös Lacoste sweatshirt i grått med klassiska krokodilloggan på bröstet. En clean tröja som passar perfekt till både jeans och mer avslappnade outfits. Tröjan är i storlek M (Classic Fit) och är inte använd mycket alls, vilket märks på skicket – fräsch, mjuk och utan fläckar eller slitage. Perfekt för vardag, skola eller en snygg casual look.
Grå pikétröja från Lacoste - Grå pikétröja från Lacoste med den ikoniska krokodilloggan på bröstet. Tröjan har korta ärmar och en stilren krage med knappar.
Grå hoodie från Lacoste - Säljer en stilren grå hoodie från Lacoste med dragkedja och huva. Nästan aldrig använt. Ord pris 1599kr
Grå sweatshirt från Lacoste  - Säljer en fräsch grå Lacoste sweatshirt. Storlek L (FR 5) på lappen, men har blivit tvättad ett antal gångerl så den sitter mer som en M/L. Använd en del men har absolut inget slitage eller fläckar, ser helt ny ut. Sjukt skön kvalitet och sitter dunder! Hör av dig om du är intresserad! Först till kvarn!
Grå sweatshirt från Lacoste - Snygg grå sweatshirt från Lacoste med klassisk rund halsringning och den ikoniska gröna krokodilloggan broderad på bröstet. Tröjan har långa ärmar och är tillverkad i mjukt bomullsmaterial. Perfekt för en avslappnad och stilren look.
Grå hoodie från Lacoste - Säljer en stilren grå hoodie från Lacoste med dragkedja . Perfekt för en avslappnad look. Sitter som en S men står M i koftan, helt ny.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Olivgrön ribbad polotröja Zara - Säljer en olivgrön ribbstickad polotröja utan ärmar. Tröjan har hög krage och en avslappnad passform med snygga diagonala ribbdetaljer. Perfekt för lager på lager och ger en trendig look till din outfit.
Kortärmad brun stickad kofta - Sjukt snygg kofta från Zara, även denna är lite för tajt för mig därför säljer jag, den är i nyskick och storlek M men passar mer åt S hållet.
Vit Zara tröja med spetsdetalj - Säljer en vit långärmad tröja med snygg spetsdetalj från Zara! Tröjan har rund halsringning och är i ett mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar en feminin och stilren look. Priset kan diskuteras💞 Skriv för fler bilder och de första två bilderna är ifrån min TikTok💞 Använd en gång.
Beige stickad kofta från Zara💕 - Kortärmad stickad kofta från Zara i beige nyans. Koftan har en bred krage, en knapp framtill och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt att slänga över en topp för en chill look.✨✨✨❤️❤️
hollister vintage kofta yk2 - mörkblå huvtröja/zip kofta från hollister med rosa tryck. fint skick, stl L men absolut mer som en S💕
vit kofta med knytning/snörning -  vit kofta med jättefin knytning! storlek S💓 hör av er vid frågor
Stickad tröja Gina  - Jätteskön och älskar men använder tyvärr inte💕
Stickad Cardigan - Riktigt fet fodrad archive cardigan | Storlek S | Skriv vid funderingar och skicka gärna bud!