Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Vit hoodie från Lacoste med logga
Vit hoodie från Lacoste med logga - 0 Vit hoodie från Lacoste med logga - 1

Vit hoodie från Lacoste med logga

Storlek: M
Märke: Lacoste
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

500 SEK

Frakt från 53 SEK
Beskrivning

Snygg vit hoodie från Lacoste med stor grön krokodil-logga och text på bröstet. Klassisk känguruficka framtill och huva. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha en clean look med ikonisk branding.

Emil
Emil
(1)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit sweatshirt från Lacoste med logga - Säljer en clean vit sweatshirt från Lacoste i bomull med en bred olivgrön panel över bröstet och klassisk krokodillogga. Långärmad med stor LACOSTE-text längs ena ärmen. Perfekt för dig som gillar stilrena och sportiga vibes.
Vit sweatshirt från Lacoste med logga - Vit sweatshirt från Lacoste i regular fit med grön krokodil-logga och text på bröstet. Tröjan har rund hals, långa ärmar och ribbade muddar. Tillverkad i mjuk bomullsmix som känns skön mot huden. Perfekt för dig som gillar klassisk och clean stil.
Vit sweatshirt från Lacoste med blå logga - Vit sweatshirt från Lacoste med stor blå krokodil och Lacoste-tryck på bröstet. Klassisk rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar stilren streetwear med tydlig logga. Helt ny! Några frågor bara hör av er☺️
Vit sweatshirt från Lacoste med logga - Säljer en vit sweatshirt från Lacoste med stor grön krokodil och logga framtill. Tröjan har rund hals, långa ärmar och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar klassisk streetstyle och vill sticka ut med en ikonisk look.
Vit hoodie från Lacoste - Zip up hoodie från Lacoste. Lapp medföljer. Storlek M, mer likt en S. Pris kan diskuteras.
Vit hoodie från Lacoste - Säljer en stilren vit hoodie från Lacoste med stor huva och tryckt logga på kragen. Tröjan har en klassisk känguruficka framtill och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad look.
Vit sweatshirt från Lacoste med blå logga - Säljer en clean vit sweatshirt från Lacoste med stor blå logga och ikonisk krokodil på bröstet. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha något stilrent men ändå med statement.
Vit hoodie från Lacoste med huva - Säljer en stilren vit hoodie från Lacoste i klassisk passform. Tröjan har huva med dragsko, magficka och den ikoniska krokodilloggan på bröstet. Perfekt för dig som gillar enkel och clean stil.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit stickad kofta med knappar - Jättefin vit stickad kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan är från BikBok och endast använd 2 gånger💗 Skriv gärna om ni har frågor eller prisförslag!❤️
Stickad tröja med spets  - Jättepopulär stickad tröja med spets från Zara! Använd typ 1-2 gånger så skicket är som nytt🩷
Topp - Säljer denna så snygga blus💖🥰
🎸💋 Zadig & Voltaire polotröja – vinröd - nygg och edgy polotröja från Zadig & Voltaire i vinröd färg med vit text “KISS” framtill. Coola svarta knappar på ena axeln som ger en unik och trendig detalj. Perfekt statement-plagg för höst och vinter. Köpt i Paris för ca 1,5 år sedan för 1600kr. Passar S.  ✔ Bra skick ✔ Mjuk och skön kvalitet ✔ Trendig design med ikonisk Z&V-känsla ✔ Lätt att styla till både jeans och kjol  Ett måste för dig som gillar fransk rock-chic och plagg som sticker ut ✨
Beige stickad polotröja - Säljer denna stickade polotröjan från other stories i storlek m
Vit ribbstickad sweetheart-tröja - Trendig vit ribbstickad tröja med sweetheart-urringning och långa, vida ärmar. Sitter figurnära och har en snygg struktur i materialet. Perfekt för dig som gillar en stilren men ändå unik look.
Mohair tröja - Superfin från hm kollektionen! Storlek xs men är oversized så passar s