Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Ljusgrå basic sweatshirt
Ljusgrå basic sweatshirt - 0

Ljusgrå basic sweatshirt

Storlek: S
Märke: Lager 157
Färg: Grå
Skick: Nytt skick

40 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

En stilren ljusgrå sweatshirt med rund hals och långa ärmar. Tröjan har en klassisk passform och är tillverkad i mjuk bomullsmix, perfekt för en avslappnad look. Ribbstickade muddar vid ärmslut och nederkant ger en snygg finish.

Moa Högman
Moa Högman
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ljusgrå basic sweatshirt - Enkel och stilren ljusgrå sweatshirt med rund hals och ribbade muddar. Laget 157 storlek 160
Ljusgrå basic sweatshirt - En stilren ljusgrå sweatshirt med rund halsringning och ribbade muddar. Tröjan har en loose passform och är tillverkad i mjuk bomullsblandning. Perfekt för en chill och avslappnad look. Den är använd men fortfarande fint skick!❤️
Ljusgrå sweatshirt - En stilren ljusgrå sweatshirt från 157 med rund halsringning och långa ärmar. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant, perfekt för en avslappnad och enkel look. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Aldrig använd
Ljusgrå sweatshirt - En enkel och stilren ljusgrå sweatshirt från lager i strl S
Grå basic sweatshirt i bomull - Skön stilren sweatshirt, lite oversize
Ljusgrå sweatshirt från Lager 157, XS - En enkel och stilren ljusgrå sweatshirt från Lager 157 i storlek XS. Tröjan har rund hals, långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Mjuk insida i fleece som gör den extra skön att ha på sig. Perfekt för chill eller skola. 99% Bomull, 1% Viskos.
Ljusgrå sweatshirt  - Grå tröja ifrån H&M i storlek S ❤️ Finns tillgänglig i Skövde, Borås & Värnamo
Grå basic sweatshirt  - Enkel och stilren grå sweatshirt med rund halsringning och ribbade muddar. Tröjan är i mjuk bomull och har en loose passform, perfekt för en avslappnad look.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
🎸💋 Zadig & Voltaire polotröja – vinröd - nygg och edgy polotröja från Zadig & Voltaire i vinröd färg med vit text “KISS” framtill. Coola svarta knappar på ena axeln som ger en unik och trendig detalj. Perfekt statement-plagg för höst och vinter. Köpt i Paris för ca 1,5 år sedan för 1600kr. Passar S.  ✔ Bra skick ✔ Mjuk och skön kvalitet ✔ Trendig design med ikonisk Z&V-känsla ✔ Lätt att styla till både jeans och kjol  Ett måste för dig som gillar fransk rock-chic och plagg som sticker ut ✨
Vit stickad kofta med knappar - Jättefin vit stickad kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan är från BikBok och endast använd 2 gånger💗 Skriv gärna om ni har frågor eller prisförslag!❤️
Hm polotröja - Jättefin polotröja med ullblandning, tjockt stickat material❤️❤️❤️
Rosa sportjacka med dragkedja - Lululemon define jacket ❣️söt rosa/ lite mot de lila hållet i färg. Säljer pga att jag inte andvönder längre. Lite nopprig som ni ser vid handleden, ingen ting som märks annars bra stick. Storlek US 4 ☺️
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek XS. Koftan har djup v-ringning, stora knappar framtill och två fickor. Perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Grå kofta med rosa kant - Säljer en tunn, grå kofta med långa ärmar och knäppning framtill. Koftan har ljusrosa kant längs knäppningen, halsringningen och nederkanten. Perfekt att slänga över ett linne för en chill look. Pris kan diskuteras!🔥🩷
Mohair tröja - Superfin från hm kollektionen! Storlek xs men är oversized så passar s