Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörk blå kofta - Mysig mörk blå kofta från Gina Tricot med rund halsringning och knäppning framtill. Tröjan har lång ärm och är tillverkad i ett fluffigt, mjukt material som känns lyxigt och varmt.
Mörkblå kortärmad kofta med knapp - Stilren mörkblå kofta med korta ärmar och en snygg guldig knapp framtill. Modellen är croppad och har en öppen front, perfekt att slänga över en t-shirt eller linne. Enkel och clean design som passar till många outfits.
Mörkblå kofta - Jättefin kofta från Gina Tricot! Superbra skick, skriv om ni undrar något☺️❣️
Mörkblå kofta  - Säljer en stilren mörkblå kofta med knappar framtill. Perfekt för lager-på-lager och passar till många olika outfits. Koftan har långa ärmar och en klassisk design. Passar perfekt nu till våren. I stolek xs men passar även mindre och större stolkar. Säljer den för jag inte använder den mer men hade passat perfekt på någon annan. Har aldrig tröttat den så den är som ny. Köpte den för 400 kr men säljer den för 280 kr
Mörkblå kofta  - Säljer min mörkblåa kofta med knyt framtill ifrån Gina tricot då jag inte får någon användning till den längre 💞
Mörkblå kofta  - Snygg mörkblå kofta från Gina Tricot med en enkel knapp framtill. Långärmad och i en mjuk kvalitet. Skriv för fler bilder🩵
Mörkblå kofta - Mörkblå lurvig kofta från GinaTricot. Fint skick.
Mörkblå kappa/kofta  - Säljer en mörkblå kappa/kofta från Gina med v-ringning och vida ärmar. Den har en croppad passform och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt att slänga över en t-shirt. Skriv för bilder eller frågor 💝
Mörkblå Kofta
Mörkblå Kofta  - 89 Mörkblå Kofta  - 90 Mörkblå Kofta  - 91

Mörkblå Kofta

Storlek: S
Märke: Gina Tricot
Färg: Svart

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna jättefina koftan som inte kommer till användning och den har använts 1 gång. Den är verkligen jättefin nu till hösten. Köptes på rea för 160kr annars så är den runt 300kr tror jag. Storlek S, passar nån som har S/M

Nina
Nina
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Ribbad tröja med knappar - Snygg ljusgul långärmad tröja med tight passform och dekorativa knappar längs axlarna. Tröjan har rund halsringning och är ribbstickad för en bekväm känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer och en fräsch look.
Hm mohair tröja  - Jättefin turkos mohair tröja från hm i ett bra skick då den inte har kommit till så mycket användning. Jättesöt och fin färg nu till våren💕💕(Lånad bild)
Beige kofta från Gina Tricot - Helt ny, endast provad! Skriv för frågor🥰
Populär kofta  - Denna super coola populära kofta ! Bra skick
Grå stickad tröja från Zara - Mysig grå stickad tröja från Zara med hög hals och kontrastfärgade sömmar. Tröjan har en loose passform och långa ärmar, perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Vit sweatshirt Zadig & Voltaire🌟😍 - Vit sweatshirt från Zadig & Voltaire med svart tryck på bröstet där det står 'Art is Truth', 'Rive Droite' och 'Est. 1997'. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och en avslappnad passform. Det finns även ett litet dödskalletryck framtill. Tröjan har en liten defekt!!!!
Snygg stickad tröja gina - Snygg stickad vit tröja från Gina med båthalsringning och vida ärmar. Endast använd en gång så som ny!🩷Tröjan har en figurnära midja o djup rygg. Den har långa, vida ärmar, ribbstickad nederkant och normal passform🩷 Strl 158/164 så passar en xs