Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Nike kofta
Nike kofta - 89

Nike kofta

Storlek: M
Märke: Nike
Färg: Svart

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Märke: Nike Storlek: M

Adam
Adam
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Nike kofta - Jag säljer denna Nike kofta eftersom den inte kommer till användning. Perfekt för träning men även till vardagen. Mycket bra skick!
Nike kofta - Svart kofta från Nike med dragkedja och huva. Zipen har en broderad vit Nike-logga på bröstet och dragsko i huvan. Perfekt för en sportig och avslappnad stil. Storlek XS/S
Nike kofta - Nyskick inget fel på den i storlek XS Passar S
Nike kofta - Den är i helt perfekt skick!
Nike kofta  - Nike Koftan ä helt ny  Storlek S   Finns i Växjö men kan även fraktas!
Nike kofta  - Nu kan ni köpa denna sjukt fina nike koftan som går att matcha till nästan vad som helst. Materialet är som en dröm. Har tyvärr inte använt den någon gång då det inte riktigt är min stil. Ordinarie pris 999 kr. Pris går att diskutera
Nike kofta - Använd några gånger, i bra skick!  Fick den av en vän så storleken är lite oklar men jag hade nog sagt S
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit stickad kofta med knappar - Jättefin vit stickad kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan är från BikBok och endast använd 2 gånger💗 Skriv gärna om ni har frågor eller prisförslag!❤️
Hm polotröja - Jättefin polotröja med ullblandning, tjockt stickat material❤️❤️❤️
🎸💋 Zadig & Voltaire polotröja – vinröd - nygg och edgy polotröja från Zadig & Voltaire i vinröd färg med vit text “KISS” framtill. Coola svarta knappar på ena axeln som ger en unik och trendig detalj. Perfekt statement-plagg för höst och vinter. Köpt i Paris för ca 1,5 år sedan för 1600kr. Passar S.  ✔ Bra skick ✔ Mjuk och skön kvalitet ✔ Trendig design med ikonisk Z&V-känsla ✔ Lätt att styla till både jeans och kjol  Ett måste för dig som gillar fransk rock-chic och plagg som sticker ut ✨
Mohair tröja - Superfin från hm kollektionen! Storlek xs men är oversized så passar s
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek XS. Koftan har djup v-ringning, stora knappar framtill och två fickor. Perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute. Enkel och stilren design som passar till det mesta.