Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Overall blå small
Overall blå small - 89 Overall blå small - 90 Overall blå small - 91

Overall blå small

Storlek: S / 36-38
Färg: Blå

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek: Small Färg: Royal Leg: 31" Höjd: 164-176 cm Märke: Portwest Köpte förra aret för Fastighetsekonomi nollningen, men har bytt program. Oanvänd overall.

Brysbane
Brysbane
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Manchester City overall - Säljer en snygg svart och blå hoodie från Puma med dragkedja och huva. Den har ett coolt tryck på bröstet och är perfekt för både träning och vardag. Den är i mycket bra skick och redo för nya äventyr! 💙
Ljusblå hoodie från Colorful Standard storlek Small - Säljer en stilren ljusblå hoodie från Colorful Standard, tillverkad i ekologisk bomull. Den har en klassisk känguruficka och justerbar huva med dragsko. Perfekt för en avslappnad stil. Köpte den i Köpenhamn har knappt använd den. Har otroligt bra kvalité man märker de på hoodien väldigt skön. Storlek Small
Rave Hoodie Size Small - Köpt på junkyard för 3 år sedan, har legat i min garderob utan nån kärlek. Säljer för den är för liten för mig
Blå Thrasher hoodie strl small - Blå snygg Thrasher hoodie, väldigt sällsynt då de inte finns så många
Hoodrich dress st small - Säljer en grå dredd från Hoodrich med tryck både fram och bak. Hoodien har en stor ficka framtill och justerbar huva med snören. Perfekt för en avslappnad stil. Finns en liten dold fläck fram som ej direkt syns el stör funktionen
Grå hoodie från Champion, Small - Säljer en grå hoodie från Champion i storlek Small. Tröjan har broderad Champion-logga på bröstet och snören med logotypdetaljer. Mjuk insida och klassisk känguruficka framtill. Perfekt för chill dagar eller när du vill ha en sportig look.
Blå hoodie Reclaimed Vintage Montana (small men sitter som en medium) - Säljer en blå hoodie från Reclaimed Vintage med tryck av skog och texten 'Montana 1993' på bröstet. Tröjan har huva med snörning och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar avslappnad stil och coolt print.
Blå sweatshirt  - En enkel och chill blå sweatshirt från Weekday med rund hals och långa ärmar. Tröjan har loose passform och är gjord i mjuk bomull, perfekt för att hänga med kompisar eller bara chilla hemma. Snygg att styla med jeans eller leggings.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad tröja med spets  - Jättepopulär stickad tröja med spets från Zara! Använd typ 1-2 gånger så skicket är som nytt🩷
Krämvit kofta från Ginatricot - Säljer en stilren krämvit kofta från Ginatricot med två stora knappar framtill. Koftan har v-ringning, lång ärm och är gjord i ett mjukt, stickat material✨✨
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XS. Obs, modellen bär en storlek S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Virala Zara tröjan med spetsdetaljer - Helt ny. Storleken är M men passar S-M.
Vit ribbstickad sweetheart-tröja - Trendig vit ribbstickad tröja med sweetheart-urringning och långa, vida ärmar. Sitter figurnära och har en snygg struktur i materialet. Perfekt för dig som gillar en stilren men ändå unik look.
Topp - Säljer denna så snygga blus💖🥰
Vit stickad kofta med knappar - Jättefin vit stickad kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan är från BikBok och endast använd 2 gånger💗 Skriv gärna om ni har frågor eller prisförslag!❤️