Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Stranger things tröja!✨
Stranger things tröja!✨ - 89 Stranger things tröja!✨ - 90 Stranger things tröja!✨ - 91

Stranger things tröja!✨

Storlek: S/M

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Det är inte många gånger använd.Jag tycker den är lite b men ändå bekväm

Hi
Hi
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Stranger Things svart tröja från Zara - Mörk grå tröja från Zara med stort rött Stranger Things-tryck på bröstet, tecknade figurer från serien på ena ärmen och en stor Demogorgon-illustration på ryggen. Mjuk bomullskvalitet och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för fans av serien!
Stranger Things hoodie från Zara - Mörkgrå hoodie från Zara x Stranger Things med tryck av Demogorgon och text framtill. Baksidan har en stor röd patch med coolt mönster och Demogorgon-motiv. Mjuk insida, huva och långa ärmar. Perfekt för dig som älskar serien och vill sticka ut.
Stranger Things svart croppad tröja H&M - Svart croppad tröja från H&M med Stranger Things-tryck på bröstet och vit krage. Långärmad modell med ribbade muddar och klassisk collegekänsla. Perfekt för dig som älskar serien och vill ha en unik look.
Vit Stranger Things tröja från Pull&Bear - Säljer en vit Stranger Things tröja från Pull&Bear. Den har ett stort tryck på baksidan med karaktärer från serien och texten 'Stranger Things' i rött. Perfekt för fans av serien! Tröjan är i bra skick och passar perfekt för en avslappnad stil.
Stranger things - Inte andvänd
Svart Stranger Things sweatshirt - Säljer en svart sweatshirt med Stranger Things-logga i blått och rött framtill. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar serien och vill ha en bekväm och stilren tröja.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Beige stickad kofta från Zara💕 - Kortärmad stickad kofta från Zara i beige nyans. Koftan har en bred krage, en knapp framtill och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt att slänga över en topp för en chill look.✨✨✨❤️❤️
Vit Zara tröja med spetsdetalj - Säljer en vit långärmad tröja med snygg spetsdetalj från Zara! Tröjan har rund halsringning och är i ett mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar en feminin och stilren look. Priset kan diskuteras💞 Skriv för fler bilder och de första två bilderna är ifrån min TikTok💞 Använd en gång.
Olivgrön ribbad polotröja Zara - Säljer en olivgrön ribbstickad polotröja utan ärmar. Tröjan har hög krage och en avslappnad passform med snygga diagonala ribbdetaljer. Perfekt för lager på lager och ger en trendig look till din outfit.
Kortärmad brun stickad kofta - Sjukt snygg kofta från Zara, även denna är lite för tajt för mig därför säljer jag, den är i nyskick och storlek M men passar mer åt S hållet.
hollister vintage kofta yk2 - mörkblå huvtröja/zip kofta från hollister med rosa tryck. fint skick, stl L men absolut mer som en S💕
vit kofta med knytning/snörning -  vit kofta med jättefin knytning! storlek S💓 hör av er vid frågor
Stickad Cardigan - Riktigt fet fodrad archive cardigan | Storlek S | Skriv vid funderingar och skicka gärna bud!