Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Collegetröja
Collegetröja  - 89 Collegetröja  - 90 Collegetröja  - 91

Collegetröja

Storlek: S
Märke: Stradivarius
Färg: Vit

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vit collegetröja från stradivarius i storlek S. Knappt använd!💗

Alice Wiklund
Alice Wiklund
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Collegetröja  - Säljer denna väldigt oversized men mysiga collegetröjan, väldigt bra skick!💕
Collegetröja - En lite oversized collegetröja med ett flit tyg intil. Från Tommy hilfiger💞 har en likadan i blå✨
Collegetröja - En jätte fin collegetröja från Gina tricot, nästan aldrig använd så är i väldigt fint sick
College tröja - En marin blå college tröja från Gant, den är i storlek S och den är använd ett fåtal gånger. Priset är 150 + frakt  (priset kan diskuteras)
Collegetröja - Offwhite collegetröja. Använt skick.
Collegetröja  - Collegetröja super mysig och den är skön på .märke är Joe boxer. Storlek 10/12 alltså smal eller en medium ..jag har bild på mig och min storlek är medium fast den är liten kort i armen .
Collegetröja - En beige collegetröja som det står Utah på.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Otherstories kofta - Säljer denna superfina eftertraktade koftan från other stories! Säljer då den tyvärr inte kommer till användning, den är i jättebra skick i storlek s. Kom gärna med egna prisförslag eller köp direkt. (första bilen är lånad)
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XS. Obs, modellen bär en storlek S, snörning finns ej. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Virala Zara tröjan med spetsdetaljer - Helt ny. Storleken är M men passar S-M.
Beige stickad polotröja - Säljer denna stickade polotröjan från other stories i storlek m
Topp - Säljer denna så snygga blus💖🥰
Vit sweatshirt från Victoria's Secret - Säljer en vit/ ljusrosa sweatshirt från Victoria's Secret med svart logotyptryck framtill. Tröjan har bred ribbad mudd i nederkant och vid ärmslut samt en avslappnad passform med båtringad hals. Perfekt för en chill och snygg look.
Mörkblå långärmad topp Gina Tricot - Säljer en mörkblå långärmad topp från Gina Tricot i storlek XS. Toppen är tight och har en croppad passform med lätt utsvängda ärmslut. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt att styla med jeans eller kjol. Snygg och enkel design som funkar året runt. Använt väldigt få gånger. Har fått en liten gul fläck längst ut på armen men man tänker inte på den