Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Tun tröja/kofta
Tun tröja/kofta - 89 Tun tröja/kofta - 90 Tun tröja/kofta - 91

Tun tröja/kofta

Storlek: Xs

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ganska tun har använt den typ 2 gånger från SHEIN storlek Xs använda även som Xxs🤍🤍

Defne
Defne
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit tun kofta med kortare armar - luftig och perfekt för sommaren. Storleken är xs/s men skulle säga att den passar också M!
Lång tun tröja  - En vit lång tun tröja, går att vika upp om man inte vill ha den så lång, jätte fin å ha till t.e.x ett par svarat jeans☺️
VINTAGE LOONEY TUNES TRÖJA - Vit tröja med looney tunes från 1991. Fint tryck men väl använd. Finns litet hål  i armen, märks ej samt lite fläckar som kommit med åren. Jag ÄLSKAR denna tröja men det är dags för den att vandra vidare❤️
Looney Tunes tröja - Säljer en vinröd långärmad tröja från Looney Tunes med ett juligt tryck framtill. Tröjan är i 100% bomull och har en klassisk rund halsringning. Perfekt för dig som gillar tecknade motiv och vill ha något bekvämt och snyggt.
Tun stickad kofta - En tun stickad kofta i tajt passform som passar till det mesta, den är i bra skick
Vit Looney Tunes tröja från H&M - Säljer en vit tröja från H&M med ett stort Looney Tunes-tryck på framsidan. Tröjan har långa ärmar och en rund halsringning. Perfekt för alla som älskar klassiska tecknade serier!
Tun kofta lång  - Dam kogta lång
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Olivgrön ribbad polotröja Zara - Säljer en olivgrön ribbstickad polotröja utan ärmar. Tröjan har hög krage och en avslappnad passform med snygga diagonala ribbdetaljer. Perfekt för lager på lager och ger en trendig look till din outfit.
Kortärmad brun stickad kofta - Sjukt snygg kofta från Zara, även denna är lite för tajt för mig därför säljer jag, den är i nyskick och storlek M men passar mer åt S hållet.
Vit Zara tröja med spetsdetalj - Säljer en vit långärmad tröja med snygg spetsdetalj från Zara! Tröjan har rund halsringning och är i ett mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar en feminin och stilren look. Priset kan diskuteras💞 Skriv för fler bilder och de första två bilderna är ifrån min TikTok💞 Använd en gång.
Beige stickad kofta från Zara💕 - Kortärmad stickad kofta från Zara i beige nyans. Koftan har en bred krage, en knapp framtill och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt att slänga över en topp för en chill look.✨✨✨❤️❤️
hollister vintage kofta yk2 - mörkblå huvtröja/zip kofta från hollister med rosa tryck. fint skick, stl L men absolut mer som en S💕
vit kofta med knytning/snörning -  vit kofta med jättefin knytning! storlek S💓 hör av er vid frågor
Stickad tröja Gina  - Jätteskön och älskar men använder tyvärr inte💕
Stickad Cardigan - Riktigt fet fodrad archive cardigan | Storlek S | Skriv vid funderingar och skicka gärna bud!