Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Grå lång kofta från Vila
Grå lång kofta från Vila - 0

Grå lång kofta från Vila

Storlek: S
Märke: Vila
Färg: Grå
Skick: Bra skick

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en stilren och lång grå kofta från Vila. Den har långa ärmar och praktiska fickor framtill. Perfekt för kyliga dagar och att mysa i hemma. Passar till många olika outfits!

Thea
Thea
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ljusgrå lång kofta från Vila - Säljer en supermjuk och fluffig ljusgrå lång kofta från Vila. Koftan har öppet framtill, två stora fickor och är tillverkad i en mix av angora och nylon. Den är lite nopprig på insidan, men inget som syns när man har den på sig.
Grå kofta från Vila - Snygg grå jacka från Vila med dragkedja framtill. . Perfekt för både höst och vår. Enkelt att matcha med olika outfits och gör att de får en snyggare touch
Grå kofta från VILA - Säljer en snygg grå kofta från VILA i storlek S. Den har ett diskret mönster och dragkedja framtill. Perfekt för höst och vår med sin stilrena design och bekväma passform. Passar både till vardags och lite finare tillfällen.
Vila kofta - Köpt second hand men i jättebra skick. Strl S💕Lite tightare passform men passar mig som vanligtvis har S/M och är 176 cm.
Grå kofta med pärldetaljer från Vila - Säljer en elegant grå kofta från Vila med pärldetaljer längs kanterna. Koftan har en rund hals och långa ärmar, perfekt för att ge en stilren touch till din outfit. Passar bra till både vardag och speciella tillfällen. Den är helt oanvänd med prislappen på. Koftan är i XS men passar även mig som oftast är S
Grå tröja från VILA - Säljer en stilren grå tröja från VILA. Tröjan har en normal passform med långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad look.
Grå tröja från Vila - Säljer en enkel och stilren grå tröja från Vila. Garderobsrensning så kika gärna på övriga auktioner.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
🎸💋 Zadig & Voltaire polotröja – vinröd - nygg och edgy polotröja från Zadig & Voltaire i vinröd färg med vit text “KISS” framtill. Coola svarta knappar på ena axeln som ger en unik och trendig detalj. Perfekt statement-plagg för höst och vinter. Köpt i Paris för ca 1,5 år sedan för 1600kr. Passar S.  ✔ Bra skick ✔ Mjuk och skön kvalitet ✔ Trendig design med ikonisk Z&V-känsla ✔ Lätt att styla till både jeans och kjol  Ett måste för dig som gillar fransk rock-chic och plagg som sticker ut ✨
Hm polotröja - Jättefin polotröja med ullblandning, tjockt stickat material❤️❤️❤️
Vit stickad kofta med knappar - Jättefin vit stickad kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan är från BikBok och endast använd 2 gånger💗 Skriv gärna om ni har frågor eller prisförslag!❤️
Rosa sportjacka med dragkedja - Lululemon define jacket ❣️söt rosa/ lite mot de lila hållet i färg. Säljer pga att jag inte andvönder längre. Lite nopprig som ni ser vid handleden, ingen ting som märks annars bra stick. Storlek US 4 ☺️
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek XS. Koftan har djup v-ringning, stora knappar framtill och två fickor. Perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Grå kofta med rosa kant - Säljer en tunn, grå kofta med långa ärmar och knäppning framtill. Koftan har ljusrosa kant längs knäppningen, halsringningen och nederkanten. Perfekt att slänga över ett linne för en chill look. Pris kan diskuteras!🔥🩷