Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit  Polo Ralph Lauren zip up - Säljer nu min gamla hoodie pågrund av att jag har växt ur den. Ställ frågor om ni har och priset är inte hugget i sten
Vit zip up hoodie från Polo Ralph Lauren - Säljer en vit hoodie från Polo Ralph Lauren med dragkedja och snörning i huvan. Tröjan har lång ärm, ficka framtill och den klassiska Polo-loggan broderad på bröstet. Perfekt för chill dagar och enkel att matcha med jeans eller joggers.
Vit cashmere zip up  - Säljer nu en nästan helt ny vit zip up hoodie
Vit zip up hoodie från Ralph Lauren - Vit zip up hoodie från Ralph Lauren. Den har inga defekter och är i bra skick. Kontakta mig om du har fler frågor
Vit zip up hoodie - Vit zip up hoodie från GinaTricot. Använde en del förut men har inte använts på länge, lite nopprig på insidan men är annars i perfekt skick! Lite oversized och långa i ärmarna vilket är jätteskönt!
Polo Ralph Lauren zip-up hoodie - Vit hoodie från Polo Ralph Lauren med dragkedja och huva. Klassisk design med broderad logga på bröstet, två fickor framtill och snörning i huvan. Tillverkad i mjuk bomull för skön komfort. Perfekt för chill dagar och enkel att matcha med jeans eller joggers.
Vit Ralph Laurent zip up  - Säljer denna nya Ralph Laurent tröjan för billigt pris då den inte kommit till användning men har skräpat ett tag hemma nu!
Vit zip up
Vit zip up - 0 Vit zip up - 1 Vit zip up - 2

Vit zip up

Storlek: S
Märke: Ralph Lauren
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

799 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vit hoodie med dragkedja och huva. Tröjan har långa ärmar, ribbade muddar och fickor framtill. Klassisk Polo-logga broderad på bröstet. Tillverkad i mjuk bomull för skön komfort.

Caspiann
Caspiann
(23)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Ribbad tröja med knappar - Snygg ljusgul långärmad tröja med tight passform och dekorativa knappar längs axlarna. Tröjan har rund halsringning och är ribbstickad för en bekväm känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer och en fräsch look.
Hm mohair tröja  - Jättefin turkos mohair tröja från hm i ett bra skick då den inte har kommit till så mycket användning. Jättesöt och fin färg nu till våren💕💕(Lånad bild)
Beige kofta från Gina Tricot - Helt ny, endast provad! Skriv för frågor🥰
Populär kofta  - Denna super coola populära kofta ! Bra skick
Vit sweatshirt Zadig & Voltaire🌟😍 - Vit sweatshirt från Zadig & Voltaire med svart tryck på bröstet där det står 'Art is Truth', 'Rive Droite' och 'Est. 1997'. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och en avslappnad passform. Det finns även ett litet dödskalletryck framtill. Tröjan har en liten defekt!!!!
Snygg stickad tröja gina - Snygg stickad vit tröja från Gina med båthalsringning och vida ärmar. Endast använd en gång så som ny!🩷Tröjan har en figurnära midja o djup rygg. Den har långa, vida ärmar, ribbstickad nederkant och normal passform🩷 Strl 158/164 så passar en xs
Grå stickad tröja från Zara - Mysig grå stickad tröja från Zara med hög hals och kontrastfärgade sömmar. Tröjan har en loose passform och långa ärmar, perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.