Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Rosa kofta
Rosa kofta  - 89 Rosa kofta  - 90

Rosa kofta

Storlek: S?

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Rosa kofta som är super lätt att stylea

MaijaMatilda
MaijaMatilda
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa kofta - Jätte mysigt tyg, modig färg💗Bra skick har inte använt så mkt💗
Rosa kofta - En rosa kofta i sammet utan fickor, jätteskön att ha på sig och är lite tjockare än ”vanliga” koftor och det är ju jätte bra nu till hösten och vintern, säljer för att den är för liten.
Rosa kofta - Kortare kofta som är superskön🥰
Söt Rosa kofta - Söt rosa kofta från ginatricot i storlek s. För fler frågor skriv dm! :)
Rosa kofta  - Säljer en super fin rosa kofta passar som xxs/xs
Stor rosa kofta/cardigan - Tjockt material  Lång
 Rosa kofta - Säljer nu min supersköna och varma kofta eftersom den inte längre kommer till användning. Den är i storlek 146/152 och passar mig som vanligtvis har 38/M.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Orange/korall stickad kofta - Slutsåld viral kofta från weekday (monki) med lapp kvar! Storleken är M för att få den lite större (sitter bra på mig som brukar ha S)  Köp gärna direkt!
🎸💋 Zadig & Voltaire polotröja – vinröd - nygg och edgy polotröja från Zadig & Voltaire i vinröd färg med vit text “KISS” framtill. Coola svarta knappar på ena axeln som ger en unik och trendig detalj. Perfekt statement-plagg för höst och vinter. Köpt i Paris för ca 1,5 år sedan för 1600kr. Passar S.  ✔ Bra skick ✔ Mjuk och skön kvalitet ✔ Trendig design med ikonisk Z&V-känsla ✔ Lätt att styla till både jeans och kjol  Ett måste för dig som gillar fransk rock-chic och plagg som sticker ut ✨
stickad polotröja - så fin stickad polotröja från zara!! knappt använd 💗💗
Rosa sportjacka med dragkedja - Lululemon define jacket ❣️söt rosa/ lite mot de lila hållet i färg. Säljer pga att jag inte andvönder längre. Lite nopprig som ni ser vid handleden, ingen ting som märks annars bra stick. Storlek US 4 ☺️
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek XS. Koftan har djup v-ringning, stora knappar framtill och två fickor. Perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Hm polotröja - Jättefin polotröja med ullblandning, tjockt stickat material❤️❤️❤️
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XS. Finns litet hål vid axeln - syns dock inte särkilt. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!