Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Beige kofta från Lager 157
Beige kofta från Lager 157 - 89 Beige kofta från Lager 157 - 90 Beige kofta från Lager 157 - 91

Beige kofta från Lager 157

Storlek: 160
Märke: Lager 157
Färg: Rosa

80 SEK

Frakt från 43 SEK
Beskrivning

Säljer en superfin ljusrosa kofta från 157. Den är i storlek 160 men passar även xs. Koftan är långärmad och gjord i ett mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för både höst och vår! Aldrig använd så i nyskick💕💕

Julia Karlsson
Julia Karlsson
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ljusrosa kofta från lager 157 - Söt ljusrosa kofta från lager 157 med rund halsringning och knappar framtill. Koftan har långa ärmar och är stickad i ett mjukt material, perfekt för lager på lager. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Beige kofta från lager 157 - Säljer en stilren beige kofta från lager 157 i storlek XS. Koftan har långa ärmar och en söt knytning framtill. Perfekt för att hålla sig varm och snygg under kyligare dagar. Passar bra till både jeans och kjol.
Tröja lager 157 - En jättefin och unik tröja, gammal från lager men aldrig använd / säljer för 50 kr
Ljusrosa stickad kofta från lager 157 - Koftan har knappar framtill och är gjord i mjukt stickat material, jätte snygg kofta.
Från lager 157 - En rosa kofta från lager 157 helt oanvänd
Beige/grå kofta från lager 157 - Mysig och enkel beige kofta från lager 157 i storlek xs/s. Koftan har lång ärm, öppen framtill och är tillverkad i ett mjukt stickat material. Perfekt att slänga på sig när det är lite kyligt ute. Snygg att matcha med jeans eller leggings. Lite knopprig går att fixa
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Grå sweatshirt Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt från Zadig & Voltaire med röd text och tryck framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och avslappnad passform. Perfekt till jeans eller mjukisbyxor för en chill look. Några paljetter som lossnat
Vit tröja från Bondelid med röd text - Vit stickad tröja från Bondelid med röd text framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och lång ärm. Perfekt för en stilren och klassisk look.
Stickad tröja - Trendig butteryellow stickad tshirt
Vit ribbad kofta med knappar - Stilren vit kofta med ribbad nederkant och knäppning framtill. V-ringad modell med långa ärmar och diskreta knappar. Perfekt att slänga över en t-shirt eller linne för en chill look. Använd en gång
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Gul kortärmad kofta med knappar - Söt ljusgul kofta med korta ärmar och pärlemorknappar framtill. Koftan har en mjuk, fluffig struktur och är något croppad i modellen. Perfekt att bära över ett linne eller t-shirt för en avslappnad look! Pris kan diskuteras 💛💛
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Kofta i alpaca blend - Superfin och trendig kofta från Gina🤩🙏🏽 Superbra material, alpaca blend🙏🏽 Endast använd en gång💞💞