Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Slipover grön/grå nyans
Slipover grön/grå nyans  - 89 Slipover grön/grå nyans  - 90 Slipover grön/grå nyans  - 91

Slipover grön/grå nyans

Storlek: M

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer pågrund av totalt felköp. Den är croppad och skulle säga att den är mörkgrön och drar mot det gråa i nyansen. Helt oanvänd. Skriv till mig vid intresse så uppdaterar jag priset allt eftersom. Startar på 120kr. BUDGIVNING SKER I KOMMENTARERNA!

Alexander Hult
Alexander Hult
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grå och grön Sp5der hoodie  - Säljer en grå hoodie från märket sp5der som är sällsynt använd, Den är köpt i december på goat. Hoodien har långa ärmar med små stjärndetaljer. Perfekt för en avslappnad stil.
Grå hoodie med grön text från Vaillent - Snygg grå hoodie från Vaillent med stor grön text 'LUXURY' på bröstet. Tröjan har huva med snörning och en klassisk känguruficka framtill. Perfekt för en chill och avslappnad stil. Tillverkad i mjuk bomullsmix för extra komfort.
Grå Lotto jacka med gröna detaljer - Säljer en grå jacka från Sv. Spel.   Lotto med gröna ränder längs ärmarna och dragkedja framtill. Jackan har texten 'Vad drömmer du om?' tryckt på ryggen. Perfekt för en sportig look!
Grå och grön jacka från Svenska Spel - Säljer en grå jacka med gröna detaljer från Svenska Spel. Jackan har dragkedja framtill och långa ärmar med gröna ränder. Lotto-logga på bröstet och texten 'Vad drömmer du om?' på ryggen. Perfekt för en sportig look!
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Lindex stickad kofta - Använd men fortfarande i väldigt bra skick , brun/beige färg
Creme vit kofta från Gina Tricot - Mysig kofta från Gina i stl S med v-ringning och stora, vida ärmar. Koftan har en croppad passform och stängs med fem knappar framtill. Tillverkad i ett mjukt, stickat material som känns lyxigt och trendigt.
Spets tröja - Skit fin lite tunnare stickad tröja, äldre modell ifrån zara så går inte att köpa längre.
Vit stickad kofta med v-ringning - Mysig vit stickad kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan har ballongärmar som ger en avslappnad vibe. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look. från gina tricot.
Grå sweatshirt från Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt med röd VOLTAIRE-text framtill. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad och trendig look.
Hollister grå stickad fodrad kofta/cardigan  - Sjukt snygg jacka/kofta från hollister. Den är fodrad och varm o kan användas både som jacka över en hoodie eller endast som tröja när det blir varmare. Den är använd men i toppskick, storlek S. Tveka inte på o skriva vid fler frågor!
Abercrombie & fitch zip - En zip från Abercrombie & fitch i storlek M. Kan upplevas mindre i storlek, likt en S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!