Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Tröja med slits
Tröja med slits - 89 Tröja med slits - 90

Tröja med slits

Storlek: 36

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lite oversized tröja med slits på båda sidorna. Bra skick. Om du vill ha fler/bättre bilder så är det bara att skriva ett meddelande så skickar jag gärna!

🌸🌸
🌸🌸
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Tröja med slits - Beige/vit tröja med slits. Oanvänd tröja. Kommer aldrig till användning.
Tröja med slits - En lite oversized tröja med slits på båda sidorna. Använd ett fåtal gånger.  Om du vill ha fler/bättre bilder så är det bara att skriva ett meddelande så skickar jag gärna!
Tröja med slit  - Beige tröja med slit på båda sidorna, aldrig använd
slits tröjor - säljer dessa två fina tröjon slits som ni ser, inte urringad!! två olika färger. båda för 300 och en för 180kr❤️
Långärmad tröja me slits - Säljer en långärmad tröja med slita på armarna då den inte kommer till användning, kom privat för bilder och info.
Tröja med slits - Tröja Från Shein med slits på sidorna, se bild 2. Använd två gånger. Inga defekter
Vit tröja med slit  - Använd ett par gånger
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
& Other Stories kofta - Så eftertraktad kofta från Other stories! I storlek M men sitter mer som en xs!!💗
isabel marant tjocktröjja - Isabel Marant Étoile tjocktröja i fint skick, finns ingen lapp på storleken men vad jag minns är den i storlek S. kan tänka mig gå ner i pris vid snabbköp och har 10% rabatt vid köp av bundles!💓
Mörkblå stickad hoodie med knappar - Skitsnygg och unik kofta/hoodie med knappar från Less Worries i storlek S i bra skick
Vinröd kofta från Gina Tricot XS - Mysig vinröd kofta från Gina Tricot i alpackablandning. Koftan har v-ringning, långa ärmar och vita knappar framtill. Figurnära passform och mjukt material som känns lyxigt och skönt mot huden.
Mörkblå ziptröja från Maison Margiela - Snygg mörkblå stickad ziptröja från Maison Margiela med hög krage och grov struktur. Tröjan har långa ärmar, ribbade muddar och dragkedja framtill. Perfekt för dig som gillar stilrena och exklusiva plagg.
Collage tröja med tryck - Jättefib collagetröja med tryck❣️Säljs inte längre
Oversized beige polo-poncho stickad - Oversized stickad poncho med breda ärmar och hög krage
Vit kofta med träknappar - Stilren vit kofta med v-ringning och två stora träknappar framtill. Koftan har långa, lätt utsvängda ärmar och en figurnära passform. Perfekt att matcha med ljusa byxor för en fräsch look. Från ginatricot