Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Svart fleece-tröja med half zip
Svart fleece-tröja med half zip - 0 Svart fleece-tröja med half zip - 1 Svart fleece-tröja med half zip - 2

Svart fleece-tröja med half zip

Storlek: S
Märke: Arket
Färg: Marinblå
Skick: Mycket bra skick

149 SEK

Frakt från 43 SEK
Beskrivning

Mysig svart fleece-tröja i storlek S med half zip och hög krage. Tröjan har en bröstficka och är tillverkad i mjukt, fluffigt fleecematerial som håller dig varm. Perfekt för kyliga dagar och chill hemma. Långärmad och enkel att matcha med jeans eller mjukisbyxor. Nypris - 699kr

Malmen
Malmen
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Half zip tröja - Så fin half zip tröja i marinblått från United colors of benetton.  Fint skick!
Half zip tröja  - Bra skick.
Svart half zip tröja från arket - Säljer en stilren svart tröja med dragkedja framtill. Den är tillverkad av 60% bomull, 30% linne och 10% ull, vilket gör den både bekväm och hållbar. Perfekt för både vardag och lite finare tillfällen. Passar bra till höst och vår.
Marinblå half zip tröja från Zara - Snygg marinblå långärmad tröja från Zara med half zip-dragkedja och hög krage. Mjuk insida och stilren design, perfekt för chill dagar. Materialet är polyester och passformen är normal. Enkel att matcha med jeans eller joggers.
Half zip - Säljer denna Half zip ifrån Spanien. Den har mocka patches på armbågarna. Storlek Xs,längd 55cm bredd (diametern) 45cm. Inga hål eller några defekter. Nypris runt 1000kr, tar även byten. Hör av dig vid frågor.
Ljusgrå fleece-tröja med half zip - En stilren ljusgrå fleece-tröja med hög krage och half zip framtill. Tröjan har långärmade ärmar och ribbade muddar vid midja och ärmslut. Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med jeans eller mjukisbyxor.
Svart fleece-tröja med half zip - Mysig svart fleece-tröja med halv dragkedja i halsen. Tröjan har en enkel och stilren design med långärmade ärmar och mjukt material som passar perfekt för kyliga dagar. Perfekt att slänga på sig när man vill vara både bekväm och snygg.
half zip från Filippa K - mer som en S och inte M, super bra skick
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.
Rosa kofta från M&S Collection - Söt rosa stickad kofta från M&S Collection i strl M. Inga tecken på användning 🩷
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr
Acne Studios T-shirt - Svart långärmad sweatshirt från Acne Studios med vit text 'Acne Studios STOCKHOLM 1996' på bröstet. Klassisk rund halsringning och avslappnad passform. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg. Storlek S
Beige kofta med v-ringning och knappar - Stilren beige kofta med djup v-ringning och stora knappar framtill. Koftan har långa, lätt utsvängda ärmar och är tillverkad i ett mjukt, stickat material. Perfekt att slänga över en topp för en avslappnad look.
Vit ribbad kofta med stora knappar - Säljer en krämvit ribbad kofta med stora mörka knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad, lite boxig passform och är gjord i ett mjukt stickat material. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Populär slutsåld Zara tröja  - SUPERfin Zara tröja finns inte på hemsidan längre storlek S , använd Max 5 gånger💖