Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Röd tröja från Emporio Armani
Röd tröja från Emporio Armani - 0 Röd tröja från Emporio Armani - 1 Röd tröja från Emporio Armani - 2

Röd tröja från Emporio Armani

Storlek: S
Färg: Röd
Skick: Mycket bra skick

100 SEK

Frakt från 43 SEK
Beskrivning

Snygg röd tröja från Emporio Armani med EA7-logga på framsidan. Tröjan har långa ärmar och en klassisk rund halsringning. Perfekt för en stilren och avslappnad look. St ungefär om man är 160 eller 170cm lång

Alexander dale
Alexander dale
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Röd hoodie från EA7 Emporio Armani - Snygg röd hoodie från EA7 Emporio Armani med dragkedja framtill och svart logga på bröstet. Tröjan har huva med snörning och långa ärmar. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill eller träning. Cool detalj med svarta ränder på ryggen.
Röd EA7 Emporio Armani sweatshirt - Röd sweatshirt från EA7 Emporio Armani med stort tryck framtill i svart och färgglada detaljer på siffran 7. Tröjan har rund hals, långa ärmar och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut med en ikonisk logga.
 Emporio Armani EA7 Tröja - Köpte tröjan men den var liten på mig. Den är nästan oanvänt och skön. Billig pris för att jag dka flytta och har it plats för mer kläder.
Svart tröja från Emporio Armani - Snygg svart tröja från Emporio Armani med guldig EA7-logga på bröstet och längs ärmarna. Perfekt för en stilren look. Tröjan är helt ny och helt oanvänd, säljer för att den inte passade mig. Köpte den för 1200kr
Vit tröja från Emporio Armani - Säljer en stilren vit sweatshirt från Emporio Armani med broderad logga och texten 'Milano' på bröstet. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och är tillverkad i mjukt material. Perfekt för en clean och trendig look.
Mörkblå tröja från Emporio Armani - Snygg mörkblå tröja från Emporio Armani med svarta detaljer längs ärmarna. Tröjan har en diskret logga på bröstet och är perfekt för en stilren look. Äkta vara.
Emporio Armani tröja - Säljer en svart sweatshirt från Emporio Armani med det klassiska logotypen ton-i-ton på bröstet. Tröjan har rund hals, långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar stilrena och exklusiva plagg.
EA7 Emporio Armani hoodie - EA7 Emporio Armani hoodie röd XL kan få för billigare pris
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Acne Studios T-shirt - Svart långärmad sweatshirt från Acne Studios med vit text 'Acne Studios STOCKHOLM 1996' på bröstet. Klassisk rund halsringning och avslappnad passform. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg. Storlek S
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr
Mörkblå cardigan från Yves Saint Laurent - Snygg mörkblå cardigan från Yves Saint Laurent med guldfärgade knappar och broderad YSL-logga i gult på bröstet. Tröjan är ribbstickad, har lång ärm och en klassisk krage. Perfekt att styla till jeans eller kjol för en trendig look.
Beige kofta med v-ringning och knappar - Stilren beige kofta med djup v-ringning och stora knappar framtill. Koftan har långa, lätt utsvängda ärmar och är tillverkad i ett mjukt, stickat material. Perfekt att slänga över en topp för en avslappnad look.
Unik kofta med zig zag detaljer  - Brun stickad kofta med zig zag detaljer och passar både s och xs!💗
Beige fluffig kofta från Isolde - Mysig beige kofta från Isolde med fluffig textur och rund halsringning. Koftan har dragkedja framtill och två stora fickor. Perfekt för lager på lager och ger en avslappnad men ändå stilren look.