Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Brun Rutig Tröja
Brun Rutig Tröja - 89 Brun Rutig Tröja - 90 Brun Rutig Tröja - 91

Brun Rutig Tröja

Storlek: M

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Brun och Rosa rutig långärmad tröja. Den är i storlek M men den passar en S bra, använd fåtal gånger men säljer pga att det ej är min stil. Tröjan har inga hål och är som ny. Du betalar för frakten men kan även mötas upp i Lund / Malmö 💞

Johanna Rodrigues
Johanna Rodrigues
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Brun tröja - Jättefin brun långärmad tröja🤎 I väldigt bra skick och endast använd några få gånger🥰
Brun tröja - Brun långärmad topp från Only i storlek M. Den har lite mönster på sig. (Sitter snyggare på) Använd 1 gång.
Brun ribbad tröja  - Säljer en stilren brun ribbad tröja med långa ärmar. Aldrig använd! Köpt på Ginatricot. 🤍✨
Brun tröja - Säljer denna fina tröja som är i ny skick och aldrig använd!Tröjan har små söta knappar och är även väldigt stretchig.
Brun tröja - Brun tröja från hm🥥
Brun tröja - Brun skön långärmad tröja ifrån H&M med vida ärmar. V-ringad och medellång. Storlek M!
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Spets tröja - Skit fin lite tunnare stickad tröja, äldre modell ifrån zara så går inte att köpa längre.
Hollister grå stickad fodrad kofta/cardigan  - Sjukt snygg jacka/kofta från hollister. Den är fodrad och varm o kan användas både som jacka över en hoodie eller endast som tröja när det blir varmare. Den är använd men i toppskick, storlek S. Tveka inte på o skriva vid fler frågor!
Jaded london kofta - Superfin kofta från jaded london som inköptes i december knappt använd!
Vit stickad kofta med v-ringning - Mysig vit stickad kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan har ballongärmar som ger en avslappnad vibe. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look. från gina tricot.
Grå sweatshirt från Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt med röd VOLTAIRE-text framtill. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad och trendig look.
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek L. Kan upplevas mindre i storlek, likt en M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Creme vit kofta från Gina Tricot - Mysig kofta från Gina i stl S med v-ringning och stora, vida ärmar. Koftan har en croppad passform och stängs med fem knappar framtill. Tillverkad i ett mjukt, stickat material som känns lyxigt och trendigt.