Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Rutig tjocktröja för 8-10 år
Rutig tjocktröja för 8-10 år - 89 Rutig tjocktröja för 8-10 år - 90 Rutig tjocktröja för 8-10 år - 91

Rutig tjocktröja för 8-10 år

Storlek: EUR 134/140
Märke: H&M
Färg: Flerfärgad

25 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Svart och gul rutig tjocktröja, för barn.

Thea
Thea
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rutig tjock tröja - Skönt material, pris kan diskuteras💕
Tjock tröja - En lite tunnare tjocktröja i polyester och bomull. Köpt från Hm, qäljer då den är lite liten
Tjocktröja  - Tjocktröja med krage från H&M
Tjocktröja - Tjocktröja från HM storlek XS Aldrig använd
Vit hoodie från Puma 8-10 år (140) - Säljer en vit hoodie från Puma med logotryck på ärmen och liten Puma-logga på bröstet. Tröjan har huva, lång ärm och en magficka framtill.
Jultröja och fler fina tröjor storlek 8-10 år  - Säljer 4 fina tröjor storlek 8 - 10 år (128/134), en randig tröja från H&M i marinblå och guld glitter, två rosa/röda tröjor från en franska märke DPAM med krage och guldiga glittriga kantar, och en vit tröja med en fin julgran motiv i grön och guld.  Tröjor är i jätte fin  skick och passar till det mesta i garderoben! Allt för 50kr!
Tjock Tröja  - Använd 1-2 gånger, kontakta innan köp nu!
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit kofta från H&M med pärlemorknappar - Mysig vit kofta från Gina med pärlemorknappar framtill. Koftan är stickad, har en croppad passform och långa ärmar. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.
Isabel Marant tröja  - Säljer denna Isabel Marant sweatshirt i storlek 36/S🩷
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek XS. Koftan har djup v-ringning, stora knappar framtill och två fickor. Perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Vit ribbad kofta med stora knappar - Säljer en krämvit ribbad kofta med stora mörka knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad, lite boxig passform och är gjord i ett mjukt stickat material. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr