Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Tröja
Tröja - 89 Tröja - 90 Tröja - 91

Tröja

Storlek: 146/152
Märke: Lindex

15 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Tröja meddela för mer info

Thilda
Thilda
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Tröja - Tröja meddela för mer info
Tröja - Lite tunnare Collegetröja med coolt blixtprint. I nyskick.
Tröja  - Skön randig tröja från Lindex köpt second hand
Tröja - Använd 2 gånger! Storlek M men skulle passa L också.
Tröja  - Säljer en jultröja i storlek 158/164. Är i fint skick. Skriv för mer info
Tröja - Tröja
Söt tröja  - En jättesöt tröja från Lindex, Holly & Whyte i typ orange/rosa  ❤️ Kommer tyvärr inte till så mycket användning längre därför jag säljer den ❤️skriv för fler bilder och pris kan diskuteras ❤️
Mörkblå långärmad tröja - En enkel och stilren mörkblå långärmad tröja med melerad effekt. Tröjan har rund halsringning och är tillverkad i ett mjukt och stretchigt material. Perfekt för lager-på-lager. 💕👌
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Ljusrosa stickad kofta från Fairy Season - Supersöt ljusrosa stickad kofta med kabelstickat mönster och öppen front. Koftan är kortare i modellen och har ribbade muddar. Perfekt att slänga över ett linne eller klänning för en romantisk look.
Vit ribbad kofta med knappar - Stilren vit kofta med ribbad nederkant och knäppning framtill. V-ringad modell med långa ärmar och diskreta knappar. Perfekt att slänga över en t-shirt eller linne för en chill look. Använd en gång
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Isabel Marant tröja  - Säljer denna Isabel Marant sweatshirt i storlek 36/S🩷
Kofta i alpaca blend - Superfin och trendig kofta från Gina🤩🙏🏽 Superbra material, alpaca blend🙏🏽 Endast använd en gång💞💞
Vit tröja från Bondelid med röd text - Vit stickad tröja från Bondelid med röd text framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och lång ärm. Perfekt för en stilren och klassisk look.
Stickad tröja - Trendig butteryellow stickad tshirt
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!