Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
En brun magtröja
En brun magtröja  - 89 En brun magtröja  - 90 En brun magtröja  - 91

En brun magtröja

Storlek: S
Märke: Bik Bok

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En jätte fin brun magtröja , har använt den 1 gång, köparen står för frakt

Hamda & nova
Hamda & nova
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Brun  Magtröja tröja - Mörkbrun croppad tröja med v-ringning och långa ärmar. Lite tjockare material så lite varmt på sommaren men annars är det väldigt mjukt o bekvämt tyg. Vid armarna är den S men magen M skulle jag säga. Ganska använd men syns inte fortfarande väldigt fin.
En brun tjocktröja - En brun tröja köpt från new yorker för 149kr || Köparen står för frakt || Aldrig använts ||
Magtröja  - Superfin magtröja med dragkedja. Aldrig använd
Fin magtröja  - Står XS men tycker de passar bra som S. Se bilder som referens, har själv S i storlek  I mycket bra skick!
En fin brun-vit tröja. - Storlek 140/9-10år. En fin tröja som inte använts mer än 5 gånger. !!Den kan vara lite kort på magen!!
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Grå sweatshirt Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt från Zadig & Voltaire med röd text och tryck framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och avslappnad passform. Perfekt till jeans eller mjukisbyxor för en chill look. Några paljetter som lossnat
Mörkbrun stickad tröja - Mysig mörkbrun stickad tröja med rund halsringning och långa ärmar. Tröjan har ribbstickade muddar vid ärmslut och nederkant, perfekt för lager-på-lager-stil. Enkel och stilren design som passar till det mesta. Är klippt längst ner för den va jätte lång innan
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Röd sweatshirt  - Cool röd sweatshirt från zara i storlek S❤️ helt ny med lapp kvar
Grön stickad kofta  - Populär slutsåld grön kofta från Lindex! Den är i Stl M men ganska liten i storleken så passar även S och XS! Använd fåtal gånger. Första bilden är lånad!🩷