Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Boss tröja
Boss tröja - 89

Boss tröja

Storlek: M
Märke: Boss
Färg: Marinblå

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Har ett par hål som är har sytts ihop. Skriv för fler bilder

Theo
Theo
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Boss tröja  - Aldrig använd, 10/10 skick. L men sitter som M, pris går att diskuteras
Boss tröja - Bra skick
 boss tröja  - Är ny  Har inte använt den  Är i XL Mörk blå
Mörkblå tröja från BOSS - Säljer en stilren mörkblå tröja från BOSS. Tröjan har en diskret logga på bröstet och är tillverkad i ett mjukt material. Perfekt för en avslappnad men ändå snygg look. Passar bra till jeans eller chinos.
Mörkblå tröja från BOSS - Snygg mörkblå tröja från BOSS med rund halsringning och diskret logga på bröstet. Perfekt för en stilren look👍🏽. Den är i Medium men liten i storlek så skulle säga att den är mer mot S hållet. Använts runt 7 gånger med 1 tvätt.
Mörkblå tröja från BOSS - Säljer en stilren mörkblå tröja från BOSS. Knappats använd då den inte passade och är i skick som ny. (Pris kan diskuteras)
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Grå sweatshirt Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt från Zadig & Voltaire med röd text och tryck framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och avslappnad passform. Perfekt till jeans eller mjukisbyxor för en chill look. Några paljetter som lossnat
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XL barn, vilket motsvarar en vanlig S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Mörkbrun stickad tröja - Mysig mörkbrun stickad tröja med rund halsringning och långa ärmar. Tröjan har ribbstickade muddar vid ärmslut och nederkant, perfekt för lager-på-lager-stil. Enkel och stilren design som passar till det mesta. Är klippt längst ner för den va jätte lång innan
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Gul kortärmad kofta med knappar - Söt ljusgul kofta med korta ärmar och pärlemorknappar framtill. Koftan har en mjuk, fluffig struktur och är något croppad i modellen. Perfekt att bära över ett linne eller t-shirt för en avslappnad look! Pris kan diskuteras 💛💛
Röd sweatshirt  - Cool röd sweatshirt från zara i storlek S❤️ helt ny med lapp kvar