Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Svart knapp kofta
Svart knapp kofta - 0 Svart knapp kofta - 1

Svart knapp kofta

Storlek: S
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

100 SEK

Frakt från 43 SEK
Beskrivning

En svart knapp kofta från ullared i storlek s använt enstaka gånger men har flera likadana

anastacia
anastacia
(4)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart kofta med knappar - Snygg och stilren svart kofta med knappar framtill. Perfekt för lager-på-lager och passar till många olika outfits. Den har långa ärmar och en klassisk rund halsringning.
Svart Kofta med knappar  - Svart fin kofta som kan stylas på många sett då den matchar till allt 😙💕säljer då den inte används längre 🌸den är lite lite uttvättad i färgen
Svart kofta med knappar - Säljer en svart kofta i mycket bra skick. Den har långa ärmar och är tightare nedtill. Oanvänd.
Svart kofta med knappar - Mysig svart kofta med stora knappar och två framfickor. Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med jeans eller kjol.
Svart kofta med knappar - Säljer en stilren svart kofta med knappar framtill. Jätte söt och passar till många olika outfits. Ett måste i garderoben! Mycket bra skick då den bara har kommit till användning 1-2 gånger
Svart kofta med knappar - Supersnygg svart kofta från Ginatricot, slutsåld på hemsidan i utmärkt skick, strl S💖
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.
Vit ribbad kofta med stora knappar - Säljer en krämvit ribbad kofta med stora mörka knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad, lite boxig passform och är gjord i ett mjukt stickat material. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Isabel Marant tröja  - Säljer denna Isabel Marant sweatshirt i storlek 36/S🩷
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek XS. Koftan har djup v-ringning, stora knappar framtill och två fickor. Perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr
Brun kofta från 157 med fickor - Mysig brun kofta från 157 med v-ringning, stora framfickor och knäppning med tre knappar. Koftan har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant, och är gjord i ett mjukt stickat material. Perfekt för lager på lager och chill dagar.
Vit ribbad kofta med knappar - Stilren vit kofta med ribbad nederkant och knäppning framtill. V-ringad modell med långa ärmar och diskreta knappar. Perfekt att slänga över en t-shirt eller linne för en chill look. Använd en gång