Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Ljusblå hoodie med dragkedja
Ljusblå hoodie med dragkedja - 0 Ljusblå hoodie med dragkedja - 1

Ljusblå hoodie med dragkedja

Storlek: M
Märke: C.P. Company
Färg: Blå
Skick: Nytt skick

1500 SEK

Frakt från 63 SEK
Beskrivning

Säljer nu brorsans C.P. Company i storlek M. Supersnygg ljusblå färg och sitter fint på.

Christina
Christina
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ljusblå Nike hoodie med dragkedja - Nike hoodie i ljusblått med hel dragkedja och huva. Tröjan har fickor framtill, en extra ficka med dragkedja på ärmen och klassisk Nike-logga på bröstet. Perfekt för chill eller träning, mjukt material och relaxed fit.
Ljusblå hoodie med dragkedja från 157 - Säljer en ljusblå hoodie från 157 i storlek M. Den har en praktisk dragkedja framtill och en skön huva. Perfekt för en avslappnad stil. 🌀tröjan ger en cool stim samtidigt ganska basic, perfekt till både blåa och svarta jeans😍
Ljusblå hoodie med dragkedja H&M - Ljusblå hoodie från H&M med hel dragkedja framtill och vit snörning i huvan. Tröjan har långa ärmar, fickor på magen och är gjord i mjuk bomullsmix. Perfekt för chill dagar eller när du vill vara extra comfy.
Ljusblå hoodie med dragkedja - Ljusblå hoodie från Wasa med hel dragkedja och huva. Tröjan har två fickor framtill och ett litet broderat Wasa-märke på bröstet. Perfekt för chill dagar och enkel att matcha med jeans eller mjukisbyxor.
Ljusblå hoodie med dragkedja - Ljusblå hoodie med hel dragkedja framtill och stor huva. Tröjan har två rejäla fickor och är tillverkad i mjuk fleece som känns skön mot huden. Perfekt för chill dagar och när du vill ha något bekvämt och enkelt. Passar dig som gillar en loose fit.
Ljusblå hoodie från H&M med dragkedja - Ljusblå hoodie från H&M i storlek S. Tröjan har huva, hel dragkedja framtill och snörning vid nederkanten. Tillverkad i mjuk bomullsmix med långa ärmar och ribbade muddar. Perfekt för chill dagar eller när du vill vara extra comfy. Finns fläcka som ej går bort där av priset och nåt hål på armen
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Spets tröja - Skit fin lite tunnare stickad tröja, äldre modell ifrån zara så går inte att köpa längre.
Hollister grå stickad fodrad kofta/cardigan  - Sjukt snygg jacka/kofta från hollister. Den är fodrad och varm o kan användas både som jacka över en hoodie eller endast som tröja när det blir varmare. Den är använd men i toppskick, storlek S. Tveka inte på o skriva vid fler frågor!
Jaded london kofta - Superfin kofta från jaded london som inköptes i december knappt använd!
Vit stickad kofta med v-ringning - Mysig vit stickad kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan har ballongärmar som ger en avslappnad vibe. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look. från gina tricot.
Grå sweatshirt från Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt med röd VOLTAIRE-text framtill. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad och trendig look.
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek L. Kan upplevas mindre i storlek, likt en M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Creme vit kofta från Gina Tricot - Mysig kofta från Gina i stl S med v-ringning och stora, vida ärmar. Koftan har en croppad passform och stängs med fem knappar framtill. Tillverkad i ett mjukt, stickat material som känns lyxigt och trendigt.