Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Tröja med stjärnor
Tröja med stjärnor  - 89 Tröja med stjärnor  - 90

Tröja med stjärnor

Storlek: S

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En svart tröja med röda stjärnor från Calvin Klein, köpt för 1000kr och är använd en gång!

Hedda och Ida
Hedda och Ida
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart tröja med stjärnor - Snygg svart tröja med stora grå stjärnor, i 10/10 skick! 💞
Svart tröja med vit stjärna - Gina trickot tröja i storlek 170 väldigt bra kvalité.
Stjärn tröja - En grå stjärn tröja från plick säljer för den var för liten på mig 💗 säljer för 80kr köptes för 100kr 💋💗
Svart tröja med stjärna från Gina Tricot - Säljer en svart långärmad tröja från Gina Tricot med en stor vit stjärna på framsidan. Tröjan har en klassisk passform och är gjord i mjukt material, perfekt för dig som vill ha en enkel men ändå statement look. Har använt fåtal gånger.
Kofta med stjärnor - Jättefin kofta ifrån culture! Den är i jätte bra skick och inte kommit till användning. Jag köpte den för 300 men säljer för 150💗💗
Svart stickad tröja med stjärna från Corteiz - Svart stickad tröja från Corteiz med stor vit C och stjärna på framsidan. Rund hals, ribbade muddar och långärmad. Broderad logga på ärmen. Perfekt för dig som gillar coola detaljer och mjuka material.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Zara sweatshirt  - Helt ny med lapp!
Grön stickad kofta  - Populär slutsåld grön kofta från Lindex! Den är i Stl M men ganska liten i storleken så passar även S och XS! Använd fåtal gånger. Första bilden är lånad!🩷
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek L. Kan upplevas mindre i storlek, likt en M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Grå sweatshirt Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt från Zadig & Voltaire med röd text och tryck framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och avslappnad passform. Perfekt till jeans eller mjukisbyxor för en chill look. Några paljetter som lossnat
Hollister Cardigan med Luva - En unik cardigan av det populära märket ”Hollister” med en fodrad luva! Extremt bra passform, hör av dig vid frågor.
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Unik stickad Ralph Lauren tröja - Otroligt snygg och unik randig stickad Ralph Lauren tröja i mycket fint skick 🙌 Storlek M men passar S, skriv vid minsta lilla fråga!!!