Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Camo tröjja S dragkedja text
Camo tröjja S dragkedja text  - 89

Camo tröjja S dragkedja text

Storlek: S
Färg: Flerfärgad

49 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skön tunnare tröjja i grön/grå camo med text :Can’t touch this” Stl S. Bomull tvätt 40 grader. Snygga detaljer med dragkedjor nedtill

Rebecka
Rebecka
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
BAPE färgglad camo hoodie med dragkedja - Säljer en äkta ikonisk hoodie från BAPE med färgglatt camo-mönster i blått, gult, grönt, lila och rosa. Tröjan har hel dragkedja, huva med hajmotiv och broderade bokstäver. Perfekt statement-plagg för dig som vill sticka ut. Använd en gång, inga tecken på användning. Säljs för ca 3000-5000kr. Mitt pris: 800kr! Pris kan diskuteras, skriv gärna angående frågor
BAPE camo hoodie med dragkedja - Säljer hoodiefrån BAPE som är köpt på big Apple i Malmö med  gul och svart camouflage-mönster.
Smyckad tröjja med fjädrar  - En smyckad tröjja med fjädrar med små pärlor köpt för över 1000kr på ASOS . Säljes pga för stor
Rosa fleecejacka med dragkedja S - Mysig rosa fleecejacka i mjuk polyester med hel dragkedja framtill och hög krage. Jackan har svarta detaljer och en enkel, sportig look. Perfekt för kyliga dagar eller som ett extra lager när du vill vara bekväm.
Svart Nike hoodie med dragkedja s - Svart hoodie från Nike i storlek s med vit logga på bröstet och hel dragkedja. Tröjan har huva, långa ärmar och en diskret detalj i form av ett band över bröstet. Perfekt för en sportig och avslappnad stil.
Grå camo hoodie med rosa text - Säljer en grå camouflagemönstrad hoodie med rosa text 'SUPER HERO' på ryggen. Hoodien har en stor ficka framtill och en bekväm huva. Perfekt för en avslappnad stil.
Ribbstickad tröjja - En supersöt croppad ribbstickad tröjja ifrån bikbok som nu blivit lite liten för mig. Den är i storlek s men är töjbar!
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit kofta från H&M med pärlemorknappar - Mysig vit kofta från Gina med pärlemorknappar framtill. Koftan är stickad, har en croppad passform och långa ärmar. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.
Isabel Marant tröja  - Säljer denna Isabel Marant sweatshirt i storlek 36/S🩷
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek XS. Koftan har djup v-ringning, stora knappar framtill och två fickor. Perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Vit ribbad kofta med stora knappar - Säljer en krämvit ribbad kofta med stora mörka knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad, lite boxig passform och är gjord i ett mjukt stickat material. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr