Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Carin Wester kofta
Carin Wester kofta - 0 Carin Wester kofta - 1

Carin Wester kofta

Storlek: S
Märke: Carin Wester
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

400 SEK

Frakt från 53 SEK
Beskrivning

Super mysig kofta från Carin wester som är lite pömsig och lurvig, knappt använd så den är i princip ny skick💕köpte för 600

Tindra
Tindra
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kofta Carin Wester ull - Svart varm och skön kofta i ull från Carin Wester. Storlek medium. Fint skick!
Svart cardigan kofta från Carin Wester - Svart cardigan/ kofta i 100% ull från Carin Wester med rund halsringning och knappar framtill. Stolek Xs, nypris 699 mitt pris 250. Mycket bra skick!
carin wester tröja - säljer tröjan då den inte är min stil och inte kommer till användning 🫶 skriv om ni vill ha mer info eller bilder
Carin Wester polo tröja  - Använd en gång så i nyskick
Carin wester sweatshirt - Använd men fint skick!
Carin Wester Tröja - Svart tröja från Carin Wester i strl XS.
Svart sweatshirt från Carin Wester - Säljer en svart sweatshirt från Carin Wester med C.W. tryck på framsidan i storlek XS men skulle säga att den sitter mer som en M/L. Färgen är mörkare i verkligheten.
Svart tröja från Carin Wester - Säljer en stilren svart tröja från Carin Wester. Tröjan är tillverkad i en mjuk blandning av ull och alpacka. Perfekt för kyliga dagar med sin långärmade design. Klippt bort lappen ibak då den var oskön. Ungefär xs/s i strl.🥰
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.
Vit ribbad kofta med stora knappar - Säljer en krämvit ribbad kofta med stora mörka knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad, lite boxig passform och är gjord i ett mjukt stickat material. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Acne Studios T-shirt - Svart långärmad sweatshirt från Acne Studios med vit text 'Acne Studios STOCKHOLM 1996' på bröstet. Klassisk rund halsringning och avslappnad passform. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg. Storlek S
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Beige kofta med v-ringning och knappar - Stilren beige kofta med djup v-ringning och stora knappar framtill. Koftan har långa, lätt utsvängda ärmar och är tillverkad i ett mjukt, stickat material. Perfekt att slänga över en topp för en avslappnad look.
Unik kofta med zig zag detaljer  - Brun stickad kofta med zig zag detaljer och passar både s och xs!💗
Beige fluffig kofta från Isolde - Mysig beige kofta från Isolde med fluffig textur och rund halsringning. Koftan har dragkedja framtill och två stora fickor. Perfekt för lager på lager och ger en avslappnad men ändå stilren look.