Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Karate hoodie
Karate hoodie - 89 Karate hoodie - 90

Karate hoodie

Storlek: 150/160

100 SEK

Frakt från 43 SEK
Beskrivning

Utöver karate setet som jag säljer så säljer jag även denna hoodie. Den är ganska ny och har inga fläckar.

Sofia
Sofia
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Hoodie - Snygg tröja från lager157, dragkedjan är trasig och går tyvärr inte att stänga🙏🏻💗
Hoodie - Cubus XS.
Hoodie - Overzized Hoodie meddela för mer info
Svart hoodie och grå hoodie  - Svart=250kr grå=200kr men köper du båda får du de för 400kr. Den svarta är xxs och den gråa är xs båda har skönt material på insidan och har bra passform. De är inte andvända så många gånger.
Hoodie - Hoodie från new yorker, använd fåtal gånger. Som ny i skicket! Xs men passar även S.
Hoodie - En snygg hoodie som är mörkblå! Väldigt skönt material! Skriv om ni vill ha fler bilder så fixar jag det!✨
Hoodie med tryck - Säljer en brun hoodie från H&M med Peanuts-tryck och Snoopy som spelar baseboll på framsidan. Tröjan har huva, långa ärmar och ett stort tryck med texten 'PEANUTS' samt basebollmotiv på ena ärmen. Perfekt för dig som gillar snygga och bekväma tröjor! Säg till om du vill ha fler bilder❣️
Ljusblå hoodie - Säljer en ljusblå hoodie med texten 'MA CHÉRIE' och en stjärna tryckt på både fram- och baksidan. Säljer då den inte kommer till användning.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Kortärmad stickad kofta från Zara - Kortärmad stickad kofta i beige från Zara, jätte gullig men tyvärr för liten för mig❤️
Zara kofta  - Jättesnygg kofta från Zara som knappt är använd!
Fodrad Cardigan - Säljer denna stickade cardigan med fodrad insida. Den är storlek L men kan även passa M.         Bredd: 58,5cm, Längd: 70cm, Ärmlängd: 66cm.
Grå ribbad zip-kofta - Mysig grå kofta med dragkedja framtill och ribbad struktur. Koftan har en avslappnad passform, långa ärmar och breda muddar. Perfekt att slänga över en t-shirt för en chill look.
Jeffrey Epstein Quarter Zip - Helt ny Eptin Quarter Zip i Marinblå, strl M. Oanvänd och i nyskick. Säljes då den inte kommer till användning. Skickas snabbt vid smidig affär.
Grå sweatshirt från Stone Island - Snygg ljusgrå sweatshirt från Stone Island med klassisk rund halsringning och ikonisk svart logotyp-patch på ärmen. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en clean och stilren look.
Vit kofta med träknappar - Stilren vit kofta med v-ringning och två stora träknappar framtill. Koftan har långa, lätt utsvängda ärmar och en figurnära passform. Perfekt att matcha med ljusa byxor för en fräsch look. Från ginatricot