Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Tröja från Cos
Tröja från Cos - 89 Tröja från Cos - 90

Tröja från Cos

Storlek: S
Märke: COS
Färg: Brun

199 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Brun-glittrig tröja/sweatshirt från Cos. Storlek S och knappt använd.

Viktoria. S
Viktoria. S
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
COS tröja  - Långärmad T-shirt från COS, modellen är lite längre (slutar ungefär mitt på låten på mig som är 165) och en typ peplum-modell där nedre delen av tröjan är i ett glansigt material.
Cos tröja - Säljer den här tröjan från COS fast i marinblå, ganska genomskinlig och lik intimissimi tröjorna. Använd en gång
Rosa COS-tröja - Super snygg rosa COS tröja!!!
Cos tröja - jätte skön tröja från COS, storlek S-XS.
COS tröja  - Beige zebramönstrad tröja från COS, använd endast en gång! På deras hemsida heter den zebra jacquard jumper. Fin och skön tröja! Köpt för 990kr, säljs för 200kr plus ev frakt💜
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Grå sweatshirt Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt från Zadig & Voltaire med röd text och tryck framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och avslappnad passform. Perfekt till jeans eller mjukisbyxor för en chill look. Några paljetter som lossnat
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XL barn, vilket motsvarar en vanlig S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Mörkbrun stickad tröja - Mysig mörkbrun stickad tröja med rund halsringning och långa ärmar. Tröjan har ribbstickade muddar vid ärmslut och nederkant, perfekt för lager-på-lager-stil. Enkel och stilren design som passar till det mesta. Är klippt längst ner för den va jätte lång innan
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Röd sweatshirt  - Cool röd sweatshirt från zara i storlek S❤️ helt ny med lapp kvar
Gul kortärmad kofta med knappar - Söt ljusgul kofta med korta ärmar och pärlemorknappar framtill. Koftan har en mjuk, fluffig struktur och är något croppad i modellen. Perfekt att bära över ett linne eller t-shirt för en avslappnad look! Pris kan diskuteras 💛💛