Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Kofta från Cubus i stl. XS/S
Kofta från Cubus i stl. XS/S - 89

Kofta från Cubus i stl. XS/S

Storlek: S
Märke: Cubus
Färg: Grå

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super fin grå och svart lång kofta från Cubus i stl. XS/S. Är knapps använd och därför i fint skick. Säljer för att jag knappt använt den.

Liv
Liv
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
zip kofta cubus stl s - Fin zip kofta från cubus i stl S, bra skick
Kofta stl. S - Grå längre kofta med mönster på framsidan. Super skön och snygg. Säljer då jag inte fått användning av den. Är i stl. S
Cubus kofta stl xs - Superfin oanvänd vit kofta från Cubus. Stl Xs men passar även S.
Ljuslila hoodie från Cubus XS - En stilren ljuslila hoodie från Cubus i storlek XS. Tröjan har huva med snörning, magficka och långa ärmar med ribbade muddar. Tillverkad i mjuk bomullsmix som känns skön mot huden. Perfekt för chill dagar eller när du vill ha en enkel och clean look. En liten fläck som man ser på bilden
Cubus koftor - GRÅ SÅLD!!! Säljer min knappt använda cubus kofta i färgen mörkblå. Hela och inget fel på den, säljer eftersom det inte är min stil längre🤷🏽‍♀️ 40kr! Frakt tillkommer.
Grå kofta från Cubus XS - Snygg grå kofta från Cubus i storlek XS.
Fin cubus kofta - Den är i mycket fint skick! Passar även dig som normalt bär S. Priset kan diskuteras💞
Kofta cubus - Otroligt mysig kofta från Cubus, nyskick. Är öppen för prisförslag och kan absolut skicka fler bilder💕
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr
Acne Studios T-shirt - Svart långärmad sweatshirt från Acne Studios med vit text 'Acne Studios STOCKHOLM 1996' på bröstet. Klassisk rund halsringning och avslappnad passform. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg. Storlek S
Beige kofta med v-ringning och knappar - Stilren beige kofta med djup v-ringning och stora knappar framtill. Koftan har långa, lätt utsvängda ärmar och är tillverkad i ett mjukt, stickat material. Perfekt att slänga över en topp för en avslappnad look.
Vit ribbad kofta med stora knappar - Säljer en krämvit ribbad kofta med stora mörka knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad, lite boxig passform och är gjord i ett mjukt stickat material. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Populär slutsåld Zara tröja  - SUPERfin Zara tröja finns inte på hemsidan längre storlek S , använd Max 5 gånger💖
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Unik kofta med zig zag detaljer  - Brun stickad kofta med zig zag detaljer och passar både s och xs!💗