Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kofta other stories - Super najs kofta från other stories med sne knäppning❣️
Other stories kofta - Snyggaste koftan från & other stories i storlek S💕💕
Other stories kofta - Säljer denna populära slutsålda kofta från other stories som inte säljs längre och därmed är extremt svår att få tag i💓💓
Kofta other stories  - Leopard mönstrad kofta från other stories!
Other stories kofta  - Mörkblå omlottkofta från & other stories.
Other stories kofta - Supermysig beige omlottkofta med knyt i sidan aldrig använd och helt slutsåld ❤️
Other stories kofta - Jätte cozy kofta i mohair från other stories! Den säljs inte längre. Knappen längst ner har tyvär ramlat av!🥰
Kofta från other stories!! - Intressekoll! köpt för ca 800kr
Other Stories kofta i storlek S
Other Stories kofta i storlek S - 89 Other Stories kofta i storlek S - 90 Other Stories kofta i storlek S - 91

Other Stories kofta i storlek S

Storlek: S

49 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Gullig och stilren kofta i en krämvit färg. Är i storlek Small. Väldigt välanvänd i sådär skick, vilket går att se på bilderna.

AS
AS
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Oversized blazer från Mango, i storlek 36/S - En klassisk krämvit oversized blazer/kavaj, men ett snöre som går att knyta i midjan men som går att ta av. Den är i fint skick och använd ett par gånger. Storleken är 36/S, men oversized som går att se på bilderna.
Zara kavaj i storlek M - Snygg och stilren svart kavaj med sammetdetalj på kragen. Använd en gång, alltså mycket bra skick. I storlek M så blir lite oversized men sitter snyggt till figuren ändå.
Grön/grå/brunt linne/topp storlek S/M - Snyggt sommarlinne i en glansig grå/grön/brun färg. Fint att använda som den är eller stoppa in den där fram som i bild 2. Mycket bra skick, använd fåtal gånger, storlek S/M.
Selected tjocktröja i storlek S - Mysig och snygg tjocktröja i leopardglitter mönster. Mycket bra skick, använd ca 5 gånger.
Mango tjocktröja i storlek s - Mysig randig tjocktröja med mycket fin passform och fina armar med detaljer. Lite oversized i storlek S. Välanvänd men i mycket fint skick ändå.
Kuvertjumpsuit, abercrombie and fitch S - Supersnygg och stilren jumpsuit. Fin detalj längst ner. Ganska använd men är i mycket bra skick. Den kommer ifrån abercrombie and fich och är i storlek small.
Hollister jeans i storlek w26 L 35  - Snygga och trendiga byxor med detaljer, både hål på knän mm samt en slits längst ner. De kommer ifrån hollister och har används mycket, men är i relativt bra skick, om det önskas mer bilder är det bara att höra av sig! Skulle säga att de sitter som storleken S
Nakd topp/blus storlek 36 - Söt och snygg sommartorp i en fin lila färg. Off shoulder med fina detaljer vid armarna. (Mycket ostruken på bilden eftersom det var längesedan jag använde den) mycket bra skick, använd få gånger. I storlek 36/S
Nakd Blus i storlek 38/M - Snygg och somrig blus i en ljusblå färg. Knyts i midjan. Använd få gånger, är i mycket bra skick.
Zara Blus Grön Storlek M - Stilren och vardaglig blus i en fin grön färg. Bra passform, band som man kan knyta lite hur man vill. Mycket bra skick, använd fåtal gånger.
Liknande annonser
Visa alla