Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Svart halvzip sweatshirt från lager 157
Svart halvzip sweatshirt från lager 157 - 0 Svart halvzip sweatshirt från lager 157 - 1

Svart halvzip sweatshirt från lager 157

Storlek: dam m
Skick: Bra skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en svart sweatshirt från lager 157 med halv dragkedja och hög krage. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad stil.

Celina Darwich
Celina Darwich
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart sweatshirt från Lager 157, XS/S - En svart, basic sweatshirt från Lager 157 i storlek XS/S. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och en loose fit. Perfekt för chill dagar eller när du vill ha en enkel och stilren look. Tillverkad i mjuk bomullsmix som känns skön mot huden.
Svart halvzip sweatshirt  - Svart sweatshirt med halv dragkedja och hög krage. Tröjan har en avslappnad passform, långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en stilren och enkel look.
Svart sweatshirt från 157 - En basic svart sweatshirt från 157 med rund hals och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en enkel och avslappnad stil. Passar dig som gillar klassiska plagg utan massa detaljer.
Svart kofta från Lager 157 - Säljer en stilren/oanvänd/ny och trendig svart kofta från Lager 157 i storlek XS🩷En perfekt kofta att ha med ett linne och ett par byxor till,vilken dag som helst.Pris kan diskuteras🩷
Svart tröja från lager 157 - Säljer den här svarta tröjan från lager 157 för att den är för liten. Skriv för frågor!💕
Svart hoodie från Lager 157 - Svart hoodie från NEU i storlek XS. Klassisk modell med huva och dragsko, samt ribbade muddar vid ärmslut. Perfekt för en avslappnad och stilren look.
Lager 157 kofta - Svart kofta med v-ringning och stora knappar framtill. Modellen har två fickor och är tillverkad i en mjuk blandning av polyester och ull. Perfekt att slänga på sig över en t-shirt eller topp. Långärmad och klassisk passform. Helt ny
Svart långärmad topp från Lager 157 - Säljer en svart långärmad topp från Lager 157 i storlek M. Den är gjord av mjukt och stretchigt material och är därför jätteskön! Den är endast testad, ej använd!
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Grå stickad kofta från Zara - Kortärmad grå stickad kofta från Zara med bred krage och en knapp framtill. Koftan har en avslappnad passform och ribbade detaljer vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager på lager och en chill look.
isabel marant tjocktröjja - Isabel Marant Étoile tjocktröja i fint skick, finns ingen lapp på storleken men vad jag minns är den i storlek S. kan tänka mig gå ner i pris vid snabbköp och har 10% rabatt vid köp av bundles!💓
Mörkblå stickad hoodie med knappar - Skitsnygg och unik kofta/hoodie med knappar från Less Worries i storlek S i bra skick
& Other Stories kofta - Så eftertraktad kofta från Other stories! I storlek M men sitter mer som en xs!!💗
Collage tröja med tryck - Jättefib collagetröja med tryck❣️Säljs inte längre
Mörkblå ziptröja från Maison Margiela - Snygg mörkblå stickad ziptröja från Maison Margiela med hög krage och grov struktur. Tröjan har långa ärmar, ribbade muddar och dragkedja framtill. Perfekt för dig som gillar stilrena och exklusiva plagg.
Topp med guldknappar - Fin topp med guldknappar, inte i dåligt skick men på bild två så hänger sista knappen ner som jag inte kunnat påverka (tyckte den redan var lite så när jag köpte den) plus en liten slitning på baksidan (sid 4) annars är det inga konstigheter 🫶🏼
Stickad zip kofta - Jättefin beige/brun stickad zip kofta från Gina tricot. Storlek XS, mycket fint skick 💕Använd cirka 1 gång men kände att den va lite för liten ☀️