Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Ellesse Sweatshirt
Ellesse Sweatshirt  - 89

Ellesse Sweatshirt

Storlek: S
Märke: Ellesse

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Sweatshirt från Ellesse, skick 7/10, storlek S

Erik Malmén
Erik Malmén
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ellesse sweatshirt - Släpper billigt, storlek S. Kan gå ner i pris vid snabb affär. Tröjan är knappt använd.
Rosa sweatshirt från Ellesse - Använd några få gånger men inte alls mycket då de inte är min stil. Äkta och köpt för ca 500kr. Storlek är ungefär Xs/ s. 170.
Vit sweatshirt från Ellesse - Säljer en vit sweatshirt från Ellesse med stort tryck på bröstet i marinblått, rött och orange. Tröjan har rund hals, ribbade muddar vid ärmslut och nederkant samt långärmad passform. Perfekt för dig som gillar sportiga och klassiska märken.
Ellesse sweatshirt  - Sweatshirt i bra skick
Ellesse sweatshirt - Grå oversized sweatshirt som knappast är använd! Köptes för 339kr på herr avdelning.
Svart sweatshirt från Ellesse - Svart sweatshirt från Ellesse i storlek L men som sitter mer som en M. Tröjan har en klassisk rund halsringning och det ikoniska Ellesse-logotypen på bröstet. Loggan kan vara lite skrapad efter tvätten men inget som syns mycket eller som man tänker på, i övrigt bra skick!
Ellesse sweatshirt  - Använt 2 gånger, säljer pågrund av att den inte kommer till användning! Tröjan är XL Jag har M i kläder och denna sitter bra på mig. Super skön och snygg! 🧡🧡🧡 Buda!!
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Acne Studios T-shirt - Svart långärmad sweatshirt från Acne Studios med vit text 'Acne Studios STOCKHOLM 1996' på bröstet. Klassisk rund halsringning och avslappnad passform. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg. Storlek S
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.
Beige kofta med v-ringning och knappar - Stilren beige kofta med djup v-ringning och stora knappar framtill. Koftan har långa, lätt utsvängda ärmar och är tillverkad i ett mjukt, stickat material. Perfekt att slänga över en topp för en avslappnad look.
Unik kofta med zig zag detaljer  - Brun stickad kofta med zig zag detaljer och passar både s och xs!💗
Intimissimi tröja - Blå, figursydd, S, see trough
Beige fluffig kofta från Isolde - Mysig beige kofta från Isolde med fluffig textur och rund halsringning. Koftan har dragkedja framtill och två stora fickor. Perfekt för lager på lager och ger en avslappnad men ändå stilren look.