Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Grå fleece
Grå fleece - 89 Grå fleece - 90 Grå fleece - 91

Grå fleece

Storlek: M
Märke: Lee
Färg: Grå

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek M. Säljs då den tyvärr inte kommer till användning längre. Bra skick och material. För fler bilder/info skriv i DM😇💓

Alex
Alex
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grå fleece - Grå fleece med halvzip och broderat tryck fram och bak!
Grå fleece med dragkedja - Säljer en mysig grå fleece med dragkedja och svarta detaljer på ärmarna. Perfekt för kyliga dagar. Den har en avslappnad passform och är superbekväm att bära. Köpt secondhand, storlek M🪩
Grå Nike tech fleece - Säljer en snygg och bekväm nike tech fleece. Den har en praktisk ficka på ärmen och en luva, även fickor i sidan.
Grå Nike tech fleece hoodie - Säljer en stilren grå hoodie från Nike med halv dragkedja framtill och huva. Tröjan har lång ärm och är perfekt för en sportig look. Nike-logga på bröstet och mjukt material.
Wrangler fleece  - Följ profilen och få 5% i rabatt   Produktens skick: bra    Storlek: S Passform: regular fit    För mer info, kontakta mig 😀
Grå fleece tröja från iets frans - Säljer en supermysig grå fleece tröja. Den har en halv dragkedja framtill.. Tröjan har en avslappnad passform och är riktigt skön att ha på sig. Perfekt för både vardag och chill! 💙
Grå fleece tröja från Parajumpers - Säljer en grå fleece tröja från Parajumpers med svart text på framsidan och en patch på ärmen. Tröjan har långa ärmar och orange detaljer vid halsen. Perfekt för kyliga dagar!
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr
Beige kofta med v-ringning och knappar - Stilren beige kofta med djup v-ringning och stora knappar framtill. Koftan har långa, lätt utsvängda ärmar och är tillverkad i ett mjukt, stickat material. Perfekt att slänga över en topp för en avslappnad look.
Acne Studios T-shirt - Svart långärmad sweatshirt från Acne Studios med vit text 'Acne Studios STOCKHOLM 1996' på bröstet. Klassisk rund halsringning och avslappnad passform. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg. Storlek S
Mörkblå cardigan från Yves Saint Laurent - Snygg mörkblå cardigan från Yves Saint Laurent med guldfärgade knappar och broderad YSL-logga i gult på bröstet. Tröjan är ribbstickad, har lång ärm och en klassisk krage. Perfekt att styla till jeans eller kjol för en trendig look.
Unik kofta med zig zag detaljer  - Brun stickad kofta med zig zag detaljer och passar både s och xs!💗
Beige fluffig kofta från Isolde - Mysig beige kofta från Isolde med fluffig textur och rund halsringning. Koftan har dragkedja framtill och två stora fickor. Perfekt för lager på lager och ger en avslappnad men ändå stilren look.
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Hollister knapp hoodie - Säljer nu denna sjukt snygga hoodien med knappar från hollister grymt skick! Hör gärna av er vid frågor!🙌