Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Mörkblå omlottkofta från Gina Tricot
Mörkblå omlottkofta från Gina Tricot - 0

Mörkblå omlottkofta från Gina Tricot

Storlek: XS
Märke: Gina Tricot
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer en mörkblå omlottkofta från Gina Tricot med knyt i sidan. Koftan har lång ärm och är tillverkad i ett mjukt stickat material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar stilrena och enkla plagg med en twist. Original pris 400

Olivia
Olivia
(2)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ljusblå omlottkofta från Gina Tricot - Supermysig ljusblå omlottkofta från Gina Tricot. Den är knappt använd och är superskön. Köpte för ca 350 om jag minns rätt. Säljer för att den inte kommer till användning❤️
Mörkblå hoodie från Gina Tricot - Mysig mörkblå hoodie med huva och stor känguruficka framtill. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för chill dagar eller när du vill vara extra bekväm.
Mörkblå kofta från Gina Tricot - Jättefin elegant kofta från ginatricot som är nu slutsåld överallt. I storleken XS aldrig använd!
Mörkblå kofta från Gina Tricot - Mörkblå kofta från Gina Tricot med v-ringning, långa ärmar och snygga knappar framtill. Broderad gulddetalj på bröstet och två praktiska fickor. Perfekt för lager-på-lager och enkel att matcha med allt.
Mörkblå omlottkofta med rosett - Säljer en mörkblå stickad omlottkofta från Gina Tricot med v-ringad hals och knyt i sidan. Koftan har lång ärm och sitter snyggt med en normal passform. Har igensytt hål som knappast syns.
Mörkblå sweatshirt från Gina Tricot - Säljer en enkel och stilren mörkblå sweatshirt från Gina Tricot i storlek 170. Tröjan har långärmade ärmar, ribbade muddar och är tillverkad i mjuk bomull med fleece på insidan. Perfekt för chill dagar och passar till jeans eller mjukisbyxor.
Mörkblå ziptröja från Gina Tricot  - Mörkblå långärmad ziptröja från Gina Tricot i storlek XS. Tröjan har en smal passform, hög krage och hel dragkedja framtill. (Fläck på höger ärm)💙
Mörkblå sweatshirt från Gina Tricot - Säljer en mörkblå sweatshirt från Gina Tricot med texten 'AMOUR' i svarta pärlor på bröstet. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och är långärmad. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer och vill ha en chill look.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit ribbad kofta med knappar - Stilren vit kofta med ribbad nederkant och knäppning framtill. V-ringad modell med långa ärmar och diskreta knappar. Perfekt att slänga över en t-shirt eller linne för en chill look. Använd en gång
Vit ribbad kofta med stora knappar - Säljer en krämvit ribbad kofta med stora mörka knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad, lite boxig passform och är gjord i ett mjukt stickat material. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Isabel Marant tröja  - Säljer denna Isabel Marant sweatshirt i storlek 36/S🩷
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.
Brun kofta från 157 med fickor - Mysig brun kofta från 157 med v-ringning, stora framfickor och knäppning med tre knappar. Koftan har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant, och är gjord i ett mjukt stickat material. Perfekt för lager på lager och chill dagar.
Vit tröja från Bondelid med röd text - Vit stickad tröja från Bondelid med röd text framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och lång ärm. Perfekt för en stilren och klassisk look.
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek XS. Koftan har djup v-ringning, stora knappar framtill och två fickor. Perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Kofta i alpaca blend - Superfin och trendig kofta från Gina🤩🙏🏽 Superbra material, alpaca blend🙏🏽 Endast använd en gång💞💞