Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Guldglittrig kofta XS/S
Guldglittrig kofta XS/S - 89 Guldglittrig kofta XS/S - 90 Guldglittrig kofta XS/S - 91

Guldglittrig kofta XS/S

Storlek: XS/S
Färg: Guld

15 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kofta som glittrar i guld och silver. Bra skick förutom att den översta knappen saknas vilket inte har stört mig då jag oftast haft den uppknäppt. Lätt att sy dit en ny om man har vilja och ork 😊

Ellen Eriksson
Ellen Eriksson
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Guldglittrig kofta - Såå fin guldglittrig kofta💓
Guldglittrig trekvartsärmad kofta - Kofta med trekvartsärmar och guld glitter🤩
Guldglittrig långärmad tröja ZARA - Snygg guldglittrig tröja med långa ärmar och rund hals. Jättevacker och snygg tröja som man kan ha som en detalj till en outfit eller bara som en överdel💌🍸😍🔥
Guldglittrig tröja - Snygg guldglittrig tröja med långa ärmar och en croppad passform. Perfekt för att lysa upp vilken outfit som helst. Tröjan har en elegant och festlig känsla, vilket gör den idealisk för speciella tillfällen.
Guldglittrig kofta💛✨🤩 - Säljer denna supersnygga guld/kamelfärgade koftan med volanger och glitter i! Så himla snygg men kommer tyvärr ej till användning och den är i toppenskick!
Guldglittrig bolerotopp - Snygg guldglittrig bolerotopp med korta ärmar. Perfekt för att lägga till lite glamour till din outfit. Den har en öppen design som gör den lätt att matcha med olika toppar. Stolek XL men den är väldigt anpassad för alla storlekar , väldigt liten i storleken
Svart kofta från 157 XS/S - Mysig svart kofta från 157 i storlek XS/S. Koftan är lång, har två fickor framtill och är tillverkad i ett stickat material. Perfekt att slänga på sig över en t-shirt eller hoodie när det är kyligt ute.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Grå sweatshirt Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt från Zadig & Voltaire med röd text och tryck framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och avslappnad passform. Perfekt till jeans eller mjukisbyxor för en chill look. Några paljetter som lossnat
Stickad tröja - Trendig butteryellow stickad tshirt
Vit tröja från Bondelid med röd text - Vit stickad tröja från Bondelid med röd text framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och lång ärm. Perfekt för en stilren och klassisk look.
Vit ribbad kofta med knappar - Stilren vit kofta med ribbad nederkant och knäppning framtill. V-ringad modell med långa ärmar och diskreta knappar. Perfekt att slänga över en t-shirt eller linne för en chill look. Använd en gång
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Kofta i alpaca blend - Superfin och trendig kofta från Gina🤩🙏🏽 Superbra material, alpaca blend🙏🏽 Endast använd en gång💞💞
Gul kortärmad kofta med knappar - Söt ljusgul kofta med korta ärmar och pärlemorknappar framtill. Koftan har en mjuk, fluffig struktur och är något croppad i modellen. Perfekt att bära över ett linne eller t-shirt för en avslappnad look! Pris kan diskuteras 💛💛