Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Morris tröja vinröd
Morris tröja vinröd  - 89 Morris tröja vinröd  - 90 Morris tröja vinröd  - 91

Morris tröja vinröd

Storlek: M
Märke: Morris
Färg: Vinröd

600 SEK

Frakt från 0 SEK
Beskrivning

Morris tröja vinröd Mycket fin knappast använd strlk medium

Marketonehunnah
Marketonehunnah
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vinröd Morris [ny] - Snygg vinröd tröja från Morris. Den e ny använt endast 2 gånger då den e liten på mig. Storlek M men passar S. Vit logo.
Vinröd tröja från Morris - Säljer en snygg vinröd tröja från Morris med tryck på framsidan. Tröjan har långa ärmar och en rund halsringning. Perfekt för en stilren look.
Morris vinröd sweatshirt med emblem - Vinröd sweatshirt från Morris med rund halsringning och litet broderat emblem på bröstet. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en chill och stilren look.
Vinröd merinoulltröja från Morris - Säljer en stilren vinröd tröja från Morris i 100% merinoull. Tröjan har långa ärmar och en liten broderad detalj på bröstet. Lite liten så skulle säga att den passar S bättre, Ett litet hål vid armen som inte synd vid användning
Vinröd merinoullströja Morris M - Snygg vinröd tröja från Morris i 100% merinoull. Klassisk rund hals och Morris-logga broderad på bröstet. Långärmad. I mycket bra skick men förstås så är den använd och har därför lite textilfibrer men det är inget man märker eller npgot som står ut. Säljer den eftersom jag växt ur den och inte längre har någon användning för den.
Vinröd merinoullströja från Morris - Säljer en vinröd långärmad tröja från Morris i 100% merinoull. Tröjan har tyvärr krympts så passar strl M just nu men riktiga storleken är Xl. Nypris 1000 kr, skick 8/10 säg till om ni har några fler frågor.
Vinröd tröja från Morris  - Säljer en snygg vinröd tröja från Morris. Storlek medium och i bra skick. Riktigt najs tröja i bra kvalité. Pris kan diskuteras
Morris tröja  - Säljer en snygg Morris tröja. Storlek M. Skickar Helst med PostNord.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit ribbad kofta med knappar - Stilren vit kofta med ribbad nederkant och knäppning framtill. V-ringad modell med långa ärmar och diskreta knappar. Perfekt att slänga över en t-shirt eller linne för en chill look. Använd en gång
Kofta i alpaca blend - Superfin och trendig kofta från Gina🤩🙏🏽 Superbra material, alpaca blend🙏🏽 Endast använd en gång💞💞
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.
Isabel Marant tröja  - Säljer denna Isabel Marant sweatshirt i storlek 36/S🩷
Ljusrosa stickad kofta från Fairy Season - Supersöt ljusrosa stickad kofta med kabelstickat mönster och öppen front. Koftan är kortare i modellen och har ribbade muddar. Perfekt att slänga över ett linne eller klänning för en romantisk look.
Vit ribbad kofta med stora knappar - Säljer en krämvit ribbad kofta med stora mörka knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad, lite boxig passform och är gjord i ett mjukt stickat material. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.