Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Långärmad tröja
Långärmad tröja  - 89 Långärmad tröja  - 90

Långärmad tröja

Storlek: M
Färg: Flerfärgad

95 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Långärmade tröjor från Esmara En grön och en svart Dom är ribbade och jätte sköna Har använt ett par gånger dom går jätte bra att ha till vardags och att träna i Köpte för 120 kr st säljer för 95

Kelli
Kelli
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Långärmad tröja - Jättefin långärmad randig tröja i söta färger som sitter supernice när man har på sig den! ❤️ kontakta för bilder på eller vid andra funderingar!
Långärmad tröja  - Jättefin och härlig tröja som går att använda på sommaren och våren. Är i gott skick och har ej använts
Långärmad tröja - Jätte fin långärmad tröja från Bikbok. Andvänd en gång och den är i perfekt skick och har inga defekter
Långärmad tröja - Mörkgrön långärmad tröja från bikbok i storlek S💕
Långärmad tröja  - Svartvit randig långärmad tröja
Långärmad tröja - Superfin långärmad tröja med blommönster som skimrar lite i ljuset.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr
Beige kofta med v-ringning och knappar - Stilren beige kofta med djup v-ringning och stora knappar framtill. Koftan har långa, lätt utsvängda ärmar och är tillverkad i ett mjukt, stickat material. Perfekt att slänga över en topp för en avslappnad look.
Acne Studios T-shirt - Svart långärmad sweatshirt från Acne Studios med vit text 'Acne Studios STOCKHOLM 1996' på bröstet. Klassisk rund halsringning och avslappnad passform. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg. Storlek S
Beige fluffig kofta från Isolde - Mysig beige kofta från Isolde med fluffig textur och rund halsringning. Koftan har dragkedja framtill och två stora fickor. Perfekt för lager på lager och ger en avslappnad men ändå stilren look.
Unik kofta med zig zag detaljer  - Brun stickad kofta med zig zag detaljer och passar både s och xs!💗
Mörkblå cardigan från Yves Saint Laurent - Snygg mörkblå cardigan från Yves Saint Laurent med guldfärgade knappar och broderad YSL-logga i gult på bröstet. Tröjan är ribbstickad, har lång ärm och en klassisk krage. Perfekt att styla till jeans eller kjol för en trendig look.
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Intimissimi tröja - Blå, figursydd, S, see trough