Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Gucci Sweatshirt
Gucci Sweatshirt - 89

Gucci Sweatshirt

Storlek: L
Märke: Gucci
Färg: Svart

4000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna fina Gucci sweatshirt i strl M. Tröjan sitter oversized som en L. Suveränt skick.

André Nilsson
André Nilsson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Gucci sweatshirt - Bra skick
Gucci sweatshirt  - Äkta gucci sweatshirt nästan alldrig använd. Skick 9/10 då den är något år gammal men inga märken. Skriv gärna vid intresse för fler bilde osv… priser är inte hugget i sten passar 170cm
Gucci Tracksuit - Tja, säljer en tvärfet tracksuit överdel från ”Gucci”. Använd ett fåtal gånger och är nästan i nyskick. Tröjan är i storlek M men den är lite i storleken så den passar S också (pris går att diskuteras).
Gucci  - En extremt unik Gucci tröja med fantastiska detaljer
Grön sweatshirt från Gucci med logga - Säljer en grön sweatshirt från Gucci med klassisk GG-logga broderad i guld på bröstet. Tröjan har ribbade muddar och detaljer med GG-mönster längs ärmarna. Perfekt för dig som gillar exklusiva streetwear-plagg. Och en fin äkta gucci keps som man får med i köpet har inte haft 1 månad har änvänt 8 gånger priset kan diskuteras
Gucci tröja - Ungefär 2 år gammal den har bara legat och samlat damm jag har använt den fåtal gånger
Svart Gucci zip - Gucci trackjacka i svart med vita och röda ränder längs ärmarna, samt broderad logga på ena ärmen. Jackan har dragkedja framtill och ribbade muddar med gröna och röda detaljer. Snygg sportig look och tillverkad i mjukt syntetmaterial.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Creme vit kofta från Gina Tricot - Mysig kofta från Gina i stl S med v-ringning och stora, vida ärmar. Koftan har en croppad passform och stängs med fem knappar framtill. Tillverkad i ett mjukt, stickat material som känns lyxigt och trendigt.
Spets tröja - Skit fin lite tunnare stickad tröja, äldre modell ifrån zara så går inte att köpa längre.
Grå sweatshirt från Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt med röd VOLTAIRE-text framtill. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad och trendig look.
Vit stickad kofta med v-ringning - Mysig vit stickad kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan har ballongärmar som ger en avslappnad vibe. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look. från gina tricot.
Hollister grå stickad fodrad kofta/cardigan  - Sjukt snygg jacka/kofta från hollister. Den är fodrad och varm o kan användas både som jacka över en hoodie eller endast som tröja när det blir varmare. Den är använd men i toppskick, storlek S. Tveka inte på o skriva vid fler frågor!
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek L. Kan upplevas mindre i storlek, likt en M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Abercrombie & fitch hoodie  - En hoodie från Abercrombie & fitch i storlek S. Kan upplevas mindre i storlek, likt en XS. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!