Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Guess tröja
Guess tröja - 89

Guess tröja

Storlek: XS
Märke: Guess

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Väldigt fin rosa tröja från guess, storleken är xs🌸

Jullenn💞
Jullenn💞
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Guess tröja - Rosa guess tröja, knappt använd så skulle säga att den är i nyskick 😊
Rosa GUESS tröja - Fin rosa färg som passar perfekt nu till sommaren. Stl M, fint skick
Guess tröja  - Helt äkta guess tröja i storlek s!❤️ unisex, jätte fint skick!  Nypris är 600❤️
guess - säljer denna coola guesströja. en tshirt i strl s skulle jag gossa. det står ”staff” på ryggen men om man inye vill ha det kan man lätt täcka med en kofta som på bilden! hör av er vid frågor💗frakt tillkommer
Guess tröja - Nästintill oanvänd och bra kvalitet. Storlek XS men är mer som en S eller M i storleken
GUESS tröja  - En svart skön tröja, svart med röd tunn text. Nypris 500 kr, använt några gånger så jag säljer den för 170 kr.
Guess tröja - Snygg tröja från Guess, knappt använd. Randig med vitt o grönt 💞
Guess tröja - Tröja från guess, sweatshirt material. Storlek xs. Kvitto finns. Knappt använd💓
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit kofta från H&M med pärlemorknappar - Mysig vit kofta från Gina med pärlemorknappar framtill. Koftan är stickad, har en croppad passform och långa ärmar. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.
Isabel Marant tröja  - Säljer denna Isabel Marant sweatshirt i storlek 36/S🩷
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek XS. Koftan har djup v-ringning, stora knappar framtill och två fickor. Perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Vit ribbad kofta med stora knappar - Säljer en krämvit ribbad kofta med stora mörka knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad, lite boxig passform och är gjord i ett mjukt stickat material. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr