Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Enkel mysig långärmad tröja från HM
Enkel mysig långärmad tröja från HM - 89 Enkel mysig långärmad tröja från HM - 90 Enkel mysig långärmad tröja från HM - 91

Enkel mysig långärmad tröja från HM

Storlek: S
Märke: H&M
Färg: Grå

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Har inte används på länge! Ganska tunn och mjuk, väldigt mysig!

Simone
Simone
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Oversize mysig tröja från HM  - oversize tröja från HM, väldigt mysigt matrial🥰 beige, stolek s
Mysig långärmad tröja - Säljer en mysig långärmad tröja i storlek XS från Hollister💓
Långärmad tröja från hm  - Fint skick
Mysig tröja - jätteskön tröja med tex avokado på i bra skick, i storlek S. Säljer för 69 kr
Mysig tröja  - Grå tröja från HM! Den är smått fluffig och blir perfekt att mysa i nu i höst🍂 Aldrig använd! (Säljs på andra plattformar)
Mysig tröja - Grå/vit längre kofta med fickor på varje sida! Varm och mysig nästan aldrig använd! Från HM i storlek XS!
mysig tröja - Säljer min Hm tröja som jag tror man inte kan köpa längre, perfekt nu till hösten! Passar både till hemma och fest❣️ Tre pärlor har fallit av men det är inget jag märkt av förrän nu
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit kofta från H&M med pärlemorknappar - Mysig vit kofta från Gina med pärlemorknappar framtill. Koftan är stickad, har en croppad passform och långa ärmar. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Isabel Marant tröja  - Säljer denna Isabel Marant sweatshirt i storlek 36/S🩷
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek XS. Koftan har djup v-ringning, stora knappar framtill och två fickor. Perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Vit ribbad kofta med stora knappar - Säljer en krämvit ribbad kofta med stora mörka knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad, lite boxig passform och är gjord i ett mjukt stickat material. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr