Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Half zip
Half zip - 89 Half zip - 90 Half zip - 91

Half zip

Storlek: M
Märke: East West
Färg: Beige

400 SEK

Frakt från 53 SEK
Beskrivning

Storlek M sitter som S knappt använd köpt från brothers!

Fc sell
Fc sell
(13)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Half zip - Beige half zip från Asos. Storlek M.
Half zip tröja - Säljer en nice beiga half zip tröja från Jack and Jones.
Half zip tröja  - Skick: 8/10 Storlek:M
Jack&Jones Half zip - Helt perfekt lite använd men inga skador eller något  Storlek M
Mantinique half zip - Säljer denna half zip helt ny då den var för stor. Fick den i födelsedagspresent men fick ej med kvitto så kunde inte lämna tillbaka den. Den kostar 1200kr ny men kan såklart gå ned i pris
Beige half-zip tröja - Säljer en snygg beige half-zip tröja i mycket fint skick. Perfekt för både vardag och lite mer uppklädda tillfällen.
Beige half-zip - Beige half-zip med lite baggy passform. Skick 8/10 med en liten svart fläck på slutet av ärmen men det är inget man tänker på, overall väldigt fräsch!
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Ljusrosa stickad kofta från Fairy Season - Supersöt ljusrosa stickad kofta med kabelstickat mönster och öppen front. Koftan är kortare i modellen och har ribbade muddar. Perfekt att slänga över ett linne eller klänning för en romantisk look.
Vit ribbad kofta med knappar - Stilren vit kofta med ribbad nederkant och knäppning framtill. V-ringad modell med långa ärmar och diskreta knappar. Perfekt att slänga över en t-shirt eller linne för en chill look. Använd en gång
Isabel Marant tröja  - Säljer denna Isabel Marant sweatshirt i storlek 36/S🩷
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Vit tröja från Bondelid med röd text - Vit stickad tröja från Bondelid med röd text framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och lång ärm. Perfekt för en stilren och klassisk look.
Kofta i alpaca blend - Superfin och trendig kofta från Gina🤩🙏🏽 Superbra material, alpaca blend🙏🏽 Endast använd en gång💞💞
Stickad tröja - Trendig butteryellow stickad tshirt
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!