Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Herr tröja
Herr tröja - 89 Herr tröja - 90 Herr tröja - 91

Herr tröja

Storlek: S
Märke: H&M

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Herr tröja ”ribbad” Storlek S från HM

Aya
Aya
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
John Richmond tröja Herr - Säljer en jättefin John richmond tröja för herr i storlek L, den är äkta men kvittot är slängt.
Grå Luvtröja Herr  - Riktigt schysst hoodie från HM i bra skick, storlek S.   Färgen är mörkgrå och passar bra under en jacka/overshirt till hösten!
Crémefärgad Morris tröja herr - Väldigt snygg Morris tröja i storlek S. Den har nånting på ryggen som jag inte tror syns så mycket när man använder den och det kan gå bort i tvätten men är inte helt säker. Väldigt bra pris för en sån här tröja
Gant tröja herr - Gant tröja herr, använd 2-3 gånger
Iceberg Herr tröja Medium  - Iceberg Herr tröja Knappt använd MEdium
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Lindex stickad kofta - Använd men fortfarande i väldigt bra skick , brun/beige färg
Beige ribbstickad tröja - Säljer denna stickade tröjan från hm i storlek m
Creme vit kofta från Gina Tricot - Mysig kofta från Gina i stl S med v-ringning och stora, vida ärmar. Koftan har en croppad passform och stängs med fem knappar framtill. Tillverkad i ett mjukt, stickat material som känns lyxigt och trendigt.
Abercrombie & fitch hoodie  - En hoodie från Abercrombie & fitch i storlek S. Kan upplevas mindre i storlek, likt en XS. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Spets tröja - Skit fin lite tunnare stickad tröja, äldre modell ifrån zara så går inte att köpa längre.
Vit stickad kofta med v-ringning - Mysig vit stickad kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan har ballongärmar som ger en avslappnad vibe. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look. från gina tricot.
Hollister zip original  - En zip från Hollister i storlek 152. Sitter något kortare i kroppen och i ärmar, annars är den lik en XS/S. Jag fraktar inom 24h, PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!