Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Beige kofta med knappar
Beige kofta med knappar - 0 Beige kofta med knappar - 1

Beige kofta med knappar

Storlek: S
Märke: H&M
Färg: Marinblå
Skick: Mycket bra skick

290 SEK

Frakt från 53 SEK
Beskrivning

Supermjuk beige kofta med v-ringning och tre knappar framtill. Modellen är croppad med långa ärmar och breda ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt att slänga över en topp för en chill och stilren look.

Catti🥰
Catti🥰
(21)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige kofta med knappar - Säljer min fina kofta med trekvart ärmar🥰
Beige kofta med knappar - Superfint beige kofta!!💘💛💛
Beige kofta med knappar - Stilren beige kofta med v-ringning och tre knappar framtill. Modellen är cropped och har långa ärmar. Perfekt att slänga över en t-shirt eller linne för en chill look.
Beige kofta med knappar - Jättesöt kofta, står M men passar S/XS också
Beige kofta med knappar - Säljer en beige kofta med stora knappar framtill. Den är croppad och har en v-ringad design med långa ärmar. Perfekt för en stilren och avslappnad look.
Beige kofta med knappar - Säljer en stilren beige kofta med knappar framtill. Den har långa ärmar och ribbade muddar som ger en klassisk look. Använd sparsamt men är lite nopprig🩷
Beige kofta med knappar - Jättefin kofta från hm som inte kommer till användning. Använd fåtal gånger.
Mörkblå kofta med knappar - Snygg  mörkblå kofta med knappar framtill.  passar till många olika outfits.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Beige cropped kofta från ONLY - Mysig beige stickad kofta från ONLY med v-ringning och stora matchande knappar framtill. Kortare modell med ribbade muddar och lång ärm. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en avslappnad look.
vintage yk2 hollister zip kofta tröja korall  - Superfin korall färgad vintage hollister zip tröja/kofta med blått tryck och glitter. Fint skick och stl S!💕
Zara kofta  - Jättesnygg kofta från Zara som knappt är använd!
Fodrad Cardigan - Säljer denna stickade cardigan med fodrad insida. Den är storlek L men kan även passa M.         Bredd: 58,5cm, Längd: 70cm, Ärmlängd: 66cm.
Jeffrey Epstein Quarter Zip - Helt ny Eptin Quarter Zip i Marinblå, strl M. Oanvänd och i nyskick. Säljes då den inte kommer till användning. Skickas snabbt vid smidig affär.
Oversized svart stickad tröja - Säljer en oversized svart stickad tröja med lång ärm och avslappnad passform. Den är i ull vilket gör den jättefin i materialet, lite fluffig. Som ny!!
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XS. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Mjuk grå kofta med v-ringning - Säljer en mysig grå kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan har långa ärmar och en avslappnad passform, perfekt att slänga över en topp. Materialet ser ut att vara stickat och ger en skön känsla.