Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Zip hoodie med coolt tryck
Zip hoodie med coolt tryck - 89 Zip hoodie med coolt tryck - 90

Zip hoodie med coolt tryck

Storlek: S
Märke: H&M
Färg: Brun

55 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

En brun zip hoodie, cool. Använt någon enstakad gång, det skälet att jag säljer den.

Faye Simonsson
Faye Simonsson
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart hoodie med coolt tryck⚡️ - Säljer denna hoodie med tryck på Shawmendes  framtill och hans låtar på baksidan. Tröjan har huva med snörning och långa ärmar. Mjuk bomullskänsla och relaxed fit. Hör av dig vid intresse!
Hoodie med tryck - Säljer en brun hoodie från H&M med Peanuts-tryck och Snoopy som spelar baseboll på framsidan. Tröjan har huva, långa ärmar och ett stort tryck med texten 'PEANUTS' samt basebollmotiv på ena ärmen. Perfekt för dig som gillar snygga och bekväma tröjor! Säg till om du vill ha fler bilder❣️
Brun hoodie med tryck  - Cool brun hoodie med stort vitt tryck och amerikansk fotbollshjälm på framsidan. Oversized passform och mjukt material, perfekt för en avslappnad streetstyle-look.
Brun hoodie med tryck och dragkedja - Säljer en brun hoodie med svart tryck framtill och dragkedja. Tröjan har huva med snörning och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och cool stil. Finns två jätte små vita fläckar som ska gå och få fort.
Hoodie med tryck från H&M - Säljer en basic tröja från H&M då den aldrig används
grå/brun hoodie med tryck Stay Together - Säljer en ljusbrun hoodie med vit text 'STAY TOGETHER' på framsidan och en lista med storstäder på ryggen.🩷
Svart zip-hoodie - Säljer nu denna svarta zip-hoodie från H&M i storlek S. Tröjan har huva, hel dragkedja framtill och långa ärmar. Perfekt för chill dagar eller när du vill ha en enkel och stilren look. Materialet är mjukt och bekvämt av bomull.
Svart Spongebob hoodie med tryck - Svart hoodie med färgglatt Spongebob och Patrick-tryck på ryggen och mindre tryck på bröstet. Texten 'SPONGEBOB' i lila och rött på båda ärmarna. Klassisk huva med snörning och känguruficka framtill. Perfekt statement-plagg för dig som gillar tecknade serier.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit kofta från H&M med pärlemorknappar - Mysig vit kofta från Gina med pärlemorknappar framtill. Koftan är stickad, har en croppad passform och långa ärmar. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.
Vit ribbad kofta med stora knappar - Säljer en krämvit ribbad kofta med stora mörka knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad, lite boxig passform och är gjord i ett mjukt stickat material. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Isabel Marant tröja  - Säljer denna Isabel Marant sweatshirt i storlek 36/S🩷
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr
Beige kofta med v-ringning och knappar - Stilren beige kofta med djup v-ringning och stora knappar framtill. Koftan har långa, lätt utsvängda ärmar och är tillverkad i ett mjukt, stickat material. Perfekt att slänga över en topp för en avslappnad look.