Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Fin kofta
Fin kofta - 89

Fin kofta

Storlek: XXS
Märke: H&M
Färg: Svart

15 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Fin kofta perfekt och ha en Långarmad tröja under och i bra skick

Ellie Söderlund
Ellie Söderlund
(4)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
kofta - söt enkel kofta från hm i storlek XXS, använd några gånger. Köpt för 199 säljs för 50 kr
Kofta - Kofta från hm. Säljer då den är för liten
Kofta - Kofta från hm✨💙
Söt kofta - Säljer den här söta koftan från hm med prislappen kvar! Den är aldrig använd 💕Den är i storlek xs!
Kofta - Ihålig kofta från H&M i storlek XS. Nyskick. Passar perfekt nu till nyår! Kan fraktas men köparen står för frakten 💕
Kofta  - Skön kofta från HM, använd 1-2 gånger alltså helt nytt skick, inga defekter.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Svart tröja med paljettvingar - Säljer en svart tröja med avslappnad passform och bred urringning som kan bäras off-shoulder. På ryggen finns stora, glittriga paljettvingar i guld och silver. Tröjan har trekvartsärmar och ribbade muddar. Perfekt för den perfekta 2000s looken💕💕
Vit kofta med knappar - Snygg vit kofta med v-ringning och dekorativa tygklädda knappar framtill. Koftan har lång ärm och är tillverkad i ett mjukt, tunt material som ger en clean och stilren look. Perfekt att slänga över en topp för en enkel men chic outfit. Litet släpp vid knapp.
Ljusgrå kofta med knappar Weekday - Mysig ljusgrå kofta från Weekday med v-ringning och stora svarta knappar framtill. Två rejäla fickor fram och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager på lager och chill stil.
Ljusgrå cropped kofta med pärlknappar - Trendig ljusgrå cropped kofta med djup V-ringning och tre dekorativa pärlknappar framtill. Koftan har långa ärmar och breda ribbade muddar. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en chill look.
Kofta - Storlek XL men passar mig som använder m, liten i storlek!
Intimissimi tröja - Blå, figursydd, S, see trough
Unik kofta med zig zag detaljer  - Brun stickad kofta med zig zag detaljer och passar både s och xs!💗