Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
lee tröja
lee tröja  - 89 lee tröja  - 90 lee tröja  - 91

lee tröja

Storlek: S
Märke: Lee
Färg: Vit

100 SEK

Frakt från 43 SEK
Beskrivning

säljer denna snygga tjocktröjan från lee då den inte kommer till användning. Är i superfint skick. Perfekt att ha på sig när det blir lite kyligare nu i höst 🍂

Agnes
Agnes
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Lee tröja - Ser ut som ny och använt några gånger
Lee tröja  - En långärmad vit tröja från lee. Säljer då den inte är min stil längre och är använd ett fåtal gånger.
Lee tröja - Varan är aldrig använd så den är som ny
Vit långärmad tröja från Lee - Säljer en vit långärmad tröja från Lee med stort broderat logotyptryck i vinrött framtill. Tröjan är tillverkad i mjuk bomull. Tröjan är skrynklig på bilen, men stryker den såklart ifall någon är intresserad av att köpa den!🤩.
Lee Tröja  - Lee sweatshirt storlek L.
Rosa långärmad tröja från Lee - Jättefin rosa långärmad från Lee i nyskick, nypris 699kr
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Acne Studios T-shirt - Svart långärmad sweatshirt från Acne Studios med vit text 'Acne Studios STOCKHOLM 1996' på bröstet. Klassisk rund halsringning och avslappnad passform. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg. Storlek S
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr
Mörkblå cardigan från Yves Saint Laurent - Snygg mörkblå cardigan från Yves Saint Laurent med guldfärgade knappar och broderad YSL-logga i gult på bröstet. Tröjan är ribbstickad, har lång ärm och en klassisk krage. Perfekt att styla till jeans eller kjol för en trendig look.
Beige kofta med v-ringning och knappar - Stilren beige kofta med djup v-ringning och stora knappar framtill. Koftan har långa, lätt utsvängda ärmar och är tillverkad i ett mjukt, stickat material. Perfekt att slänga över en topp för en avslappnad look.
Unik kofta med zig zag detaljer  - Brun stickad kofta med zig zag detaljer och passar både s och xs!💗
Beige fluffig kofta från Isolde - Mysig beige kofta från Isolde med fluffig textur och rund halsringning. Koftan har dragkedja framtill och två stora fickor. Perfekt för lager på lager och ger en avslappnad men ändå stilren look.