Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Juicy couture set
Juicy couture set  - 0

Juicy couture set

Storlek: XXS
Färg: Rosa
Skick: Mycket bra skick

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer iväg mitt rosa juicy couture set som är i nyskick använd ett par gånger men inget som syns, inte min stil längre så ser hellre att någon annan använder det istället för att de ska ligga i garderoben och inte används

Isabelle Östberg
Isabelle Östberg
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Juicy Couture set - Säljer en mjuk och lyxig rosa hoodie och byxor från Juicy Couture i storlek XS och byxor xxs. De är i velour med huva, snörning och dragkedja framtill. Har långa ärmar och fickor på sidorna. Perfekt för chill dagar och har den ikoniska Juicy Couture-loggan broderad på bröstet.
Juicy couture set  - Säljer nu mitt fina set från juicy, tröjan är storlek M och byxan är storlek S. Inga flaws eller defekter såsom tappade pärlor eller liknande, styckvis kostar plaggen 450kr men 800kr får båda tillsammans.
Juicy couture set - Säljer nu mitt juicy couture set är knappt använt alla stenar osv sitter kvar inget slitage har mest bara legat i min garderob passar storlek s/xs använt Max 1-2 ggr därav priset
Juicy couture set - Säljer mitt ur snygga juicy set från den nya kollektionen. Hinner inte använda den så mycket där av säljs den tyvärr. Slut såld! Ny pris:2500kr
Monogram Juicy Couture set - Säljer ett set från Juicy Couture nya monogram colletionen helt nytt, aldrig använd. Hoodien är stl S byxorna är stl L och lågmidjade❤️
Mjuk rosa set från Juicy Couture - Säljer en supermjuk rosa hoodie från Juicy Couture. Perfekt för en avslappnad look med dragkedja och huva. Den har en klassisk design med ribbade muddar och en broderad logga på bröstet.tröjan är i storlek xs och byxan är s (säljer för att ja fick den i jul men gillar inte juicy
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.
Vit ribbad kofta med stora knappar - Säljer en krämvit ribbad kofta med stora mörka knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad, lite boxig passform och är gjord i ett mjukt stickat material. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Isabel Marant tröja  - Säljer denna Isabel Marant sweatshirt i storlek 36/S🩷
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek XS. Koftan har djup v-ringning, stora knappar framtill och två fickor. Perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr
Brun kofta från 157 med fickor - Mysig brun kofta från 157 med v-ringning, stora framfickor och knäppning med tre knappar. Koftan har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant, och är gjord i ett mjukt stickat material. Perfekt för lager på lager och chill dagar.
Vit ribbad kofta med knappar - Stilren vit kofta med ribbad nederkant och knäppning framtill. V-ringad modell med långa ärmar och diskreta knappar. Perfekt att slänga över en t-shirt eller linne för en chill look. Använd en gång